In Argentyna Wielu turystów wyjeżdża, co w dużej mierze wynika z jego naturalnego piękna, rozwiniętej infrastruktury, bogactwa kultura i tradycje . Olbrzymia długość kraju z północy na południe (około 2900 km) pozwala zobaczyć obszary górskie i skaliste wybrzeża, strefy tropikalne i lodowce , Atlantyckie plaże , rzeki, jeziora i masywna ziemia leśna.

Turystyka w Argentynie jest bardzo zróżnicowana, wszyscy turyści mają wiele możliwości, aby ich wakacje były niezapomniane, wybierając przygodę zgodnie z ich upodobaniami.

Gdzie i jak się zrelaksować w Argentynie?

Rozważ główne rodzaje rekreacji możliwe w tym kraju:

 1. Plaże. Jest to najpopularniejszy cel turystyczny. Na wakacje na plaży w Argentynie jest ich kilka kurorty Najważniejsze z nich to:
  • Mar del Plata. Znajduje się 400 km od Buenos Aires Ma 17 km doskonałych plaż (głównie miejskich) i kilkuset różnych poziomów usług. hotele . Najbardziej dobry czas na wizytę w tym kurorcie - okres od grudnia do lutego. Charakterystyczną cechą reszty tutaj - codzienne wycieczki statkiem na statki i jachty.
  • Miramar. Jest to drugi najpopularniejszy kurort dla miłośników słońca. Znajduje się na południe od Mar del Plata, a klimat jest łagodniejszy, więc temperatura powietrza jest nieco niższa.
  Мар-дель-ПлатаМирамар
 2. Trasy zwiedzania. Przywództwo tutaj ma stolicę Argentyny - Buenos aires . Miasto pełne jest starych budynków, wielu zabytków, muzea galerie. Noc Buenos Aires jest również niezwykle piękna. Zwiedzanie stolicy są oferowane dużą liczbę, aw ostatnich latach pojawiły się nowe trasy, dedykowane znanych postaci, na przykład, Jorge Luis Borges . Zainteresowanie turystów to także inne miasta kraju, a mianowicie:
  • Ushuaia - najbardziej wysunięte na południe miasto na świecie, wyróżniające się jego wyśmienita kuchnia i niezrównana atmosfera bycia na krawędzi świata;
  • Salta - jasne miasto wypoczynkowe z bardzo malowniczymi widokami;
  • Cordoba - to miejsce wyróżnia się luksusową roślinnością, kolorowymi dachami wiejskich domów i interesującymi zabytkami;
  • El kafalate - małe miasteczko w Patagonia nad jeziorem.
  Буэнос-АйресУшуайя
 3. Nurkowanie Miłośnicy nurkowania mogą polecić ośrodek Puerto Madryn w Patagonii, gdzie możesz iść Półwysep Valdes . Okolica doskonale nadaje się również do nurkowania. Wyspy Tierra del Fuego . Najkorzystniejszym okresem do odwiedzenia tych miejsc w celu zanurzenia się w morzu jest okres od marca do września.
 4. Пуэрто-МадринОгненная Земля
 5. Narciarstwo alpejskie Najpopularniejsze ośrodki w Argentynie na wakacje na stokach narciarskich :
  • San Carlos de Bariloche z siedzibą w Patagonii, w Narodowy Rezerwat Nahuel-Huapi i charakteryzuje się dużą różnicą wysokości, ciekawymi ukształtowaniami terenu i unikalną sześcioosobową windą dla Ameryki Południowej;
  • Cerro Castor - Jest to najbardziej wysunięty na południe ośrodek dla narciarzy na całym świecie, zawiera szlaki dla każdego poziomu zaawansowania - od początkujących do profesjonalistów;
  • La Hoya - najstarszy wśród ośrodków narciarskich w Argentynie, położony w Los Alerses ;
  • Cerro baio - Idealnie nadaje się dla przedstawicieli snowboardingu i tych, którzy preferują płaskie tory.
  Сан-Карлос-де-БарилочеСерро-Байо
 6. Ekoturystyka. Tego typu wakacje w Argentynie szybko zyskują popularność. Dziś w kraju znajdują się 20 parków narodowych , chroniąc florę i faunę, wspierając rozwój i rozmnażanie rzadkich i zagrożonych gatunków zwierząt i roślin. Najlepsze 7 najlepszych miejsc dla ekoturystyki to:
  • Iguazu - to miejsce jest interesujące przede wszystkim ze względu na piękne wodospady;
  • Iber mokradła;
  • Lanin , który jest domem dla najmniejszych jeleniowatych, można tu zobaczyć jeziora i wulkan;
  • Los cardones : wyróżnia się niezwykłymi kaktusami, które służyły Indianom jako podstawa do budowy mieszkań;
  • Los Alerses położony w pobliżu kurortu Bariloche, przyciąga uwagę lokalnych lasów tropikalnych, które rosną na tych terenach przez około 2-3 tysiące lat;
  • Los Glaciares na południu prowincji Patagonii oczaruje was lodowcami, których jest 47, a jedna czwarta jest pod wodą.
  Водопад ИгуасуЛанин
 7. Leczenie i rehabilitacja. Ośrodek balneologiczny Terma de Copaci zaprasza swoich gości do zanurzenia się w atmosferze niesamowitego mikroklimatu, oddychania czystym suchym powietrzem i odwiedzania gorących źródeł.
 8. Курорт Терма-де-Копаху
 9. Turystyka przygodowa. Obejmuje to zwiedzanie wulkanu i wspinanie się w góry. Możesz połączyć to przechodząc w góry Lanin i Tronador w południowej Argentynie. Wejście na te szczyty to klasyczna wspinaczka i możliwość zobaczenia wygasłych wulkanów. Znane są także miejsca dla wspinaczy Torre i Fitzroy .
 10. ТорреФицрой
 11. Piesze wycieczki Dla tego rodzaju wakacji w Argentynie, najbardziej odpowiedni Obszar Patagonia i okolice Andów.
Южная Патагония