Jeśli masz wątpliwości, będziesz w stanie wykonać poprawną trasę Argentyna , nie wypuśćcie z widoku czegoś ważnego, a potem pomóżcie przyjechać na wiele wycieczek do tego wspaniałego kraju. Najpopularniejszy z nich dowiesz się z tego artykułu.

Przeglądaj Buenos Aires

Wycieczki do największe miasto w Argentynie odbywają się w ogromnych ilościach. Najciekawsze i najbardziej popularne wśród turystów są następujące wycieczki:

 1. « San Telmo - stare miasto " - popularne zwiedzanie Buenos Aires. Podczas spaceru zapoznasz się z miastem, jego tajemnymi tunelami i unikatowymi zabytkami architektury. Trasa rozpoczyna się od May Square , gdzie znajduje się Pałac Prezydencki Casa Rosada, Ratusz Miejski Cabildo i Katedra Podziemia. Następnie droga będzie kontynuowana w rejonie miasta San Telmo, gdzie na własne oczy będzie można zobaczyć najstarszy tunel. Kolejnym etapem wycieczki będzie zwiedzanie dzielnicy Puerto Madero z przystankiem na słynnym cmentarz Recoleta . Trasa kończy się wizytą w Palermo - najbardziej zielonej okolicy Buenos Aires z licznymi parkami, ogrodami i jeziorami.
 2. Экскурсия San Telmo – старый город
 3. "Fiesta Gaucho" to wycieczka na przedmieścia Buenos Aires, która potrwa cały dzień. Podczas tej fascynującej podróży będziesz miał okazję zapoznać się ze sposobem życia argentyńskiego Gaucho (kowbojami) i ich folklorem. Współcześni przedstawiciele plemienia mistrzowsko opanują konie, noże i lasso, które chętnie zaprezentują gościom. W razie potrzeby można uczestniczyć w procesie dojenia krów lub szczepienia ich. Wycieczka obejmuje lunch.
 4. Экскурсия Фиеста Гаучо
 5. "Jazda na rowerze w Buenos Aires" to podróż dookoła stolicy na rowerach trwających 4 godziny. Rozpoczyna trasę od Piazza San Martin , a następnie wizyta w okolicy Puerto Madero i wycieczka do rezerwatu przyrody w centrum miasta. Następnie rowerzyści jeżdżą do dzielnicy San Telmo, a trasa kończy się na placu Mayskaya. Oczywiście, najbardziej godne uwagi miejsca mają przystanki, na których przewodnik opowiada szczegółowo o obiekcie i jego historii. Osoby chcące wziąć udział w wycieczce rowerowej otrzymują wszystko, co konieczne: rower, kask i inny sprzęt ochronny, wodę i apteczkę z lekarstwami.
 6. Biking по Буэнос-Айресу
 7. "Noc Buenos Aires" - wizyta w najbardziej malowniczych zakątkach miasta w ciemności. Trasa trwa 3 godziny.
 8. Экскурсия Ночной Буэнос-Айрес
 9. "Wycieczka na zakupy" to nie tylko spacer po najbardziej prestiżowych sklepach w kraju, ale także zwiedzanie targów i małych sklepów z pamiątkami. Podczas wycieczki na zakupy możesz kupować rzeczy, które lubisz. Wycieczka trwa 4 godziny.
 10. Шопинг-тур
 11. "Evita Tour" opowiedzą nie tylko o życiu najwybitniejszej argentyńskiej kobiety - Evicie Peron, ale także o mistycznych opowieściach, które trzymają się obok imienia Ewy. Wycieczka kończy się na cmentarzu Recoleta, gdzie pochowana jest sławna osoba.
Wycieczki do innych miast w kraju

Argentyna jest jednym z największych krajów Ameryki Łacińskiej, więc wybór wycieczki zależy od lokalizacji odpocząć . Na przykład w popularna miejscowość wypoczynkowa San Carlos de Bariloche możesz wybrać następujące trasy:

 1. Wielki krąg. Celem tej trasy jest zapoznanie się z naturą otaczającą miasto. Podczas podróży będziesz spacerować brzegiem jeziora Nauel-Uapi , odwiedź górę Cerro Campanario, odwiedź półwysep Llao Llao. Wycieczka kończy się na jeziorach Escondido i Baia Lopes. Cała trasa trwa 7 godzin, po drodze będziesz potrzebować ciepłych ubrań.
 2. Экскурсия Большой Круг
 3. « Mount Trondador i Alairses Falls. " Wycieczka rozpoczyna się od jeziora Mascardi, kontynuuje zwiedzanie lodowca Negro Snowdrift, który znajduje się wewnątrz góry Troandor. Następnie następuje wejście na samą wysokość, z której góry można podziwiać źródło rzeki Manso. Po okrążeniu góry dojdziesz do końcowego punktu trasy - wodospadu Los Alerces Cascade.
 4. Экскурсия Гора Tronador и Водопады Alerces

Następujące wycieczki po Argentynie są bardzo popularne:

 • « Iguazu Falls " - wycieczka dżipami przez tropikach do najpiękniejszych zabytków w kraju;
 • Водопады Игуасу
 • « Park Narodowy Tierra del Fuego " - podczas spacerów i spływów kajakowych można zwiedzić rzekę Green, Black i Lake Roca, Ovando i Lopataia. Po obiedzie na wyspie Redonda goście udadzą się do zatoki Lapataia, a wycieczka zakończy się podwójną wycieczką łodzią (kajakiem) wzdłuż rzeki Ovando. Czas podróży - 8 godzin;
 • Экскурсия Национальный Парк Огненная Земля
 • "Wine Road" - zwiedzanie najlepszych winnic prowincji Mendoza . Podczas zwiedzania poprowadzi Cię przez winnice, pokaże proces produkcji i przechowywania napoju, a na koniec skosztujesz najlepszych odmian;
 • Экскурсия Винная Дорога
 • « Perito Moreno " - wizyta w parku narodowym o tej samej nazwie, gdzie można podziwiać 13 lodowców, które tworzą się w górach i kończą w wodach jeziora Viedma i Argentino ;
 • Ледник Перито Морено
 • Estancia Cristina - wycieczka z miasta El Calafate w jednej z tradycyjnych wiosek Argentyny. Podczas wycieczki będziesz miał spacer brzegiem argentyńskiego jeziora, wizyta na lodowcu w Uppsali, wycieczka dżipem w góry, skąd możesz podziwiać wspaniałą panoramę okolicy.
Экскурсия Estancia Cristina

W tej recenzji nie przedstawiono wszystkich możliwych wycieczek do Argentyny, ale tylko te najbardziej znane i popularne. Jeśli lista nie znalazła właściwego kierunku, nie denerwuj się. W hotele , od touroperatorów lub specjalnych punktów w mieście można zaoferować szerszy wybór wycieczek. Możesz łatwo wybrać trasę podróży, która idealnie pasuje do Twojego planu, budżetu i czasu.