Niesamowity kraj Chile może zaoferować turystom wiele możliwości spędzania wolnego czasu: zwiedzanie kultury, architektury i przyrody atrakcje , wakacje na plaży . Możesz cieszyć się ostatnią opcją w pełni dla turystów, którzy zdecydowali się pozostać w wiosce Puchunkavi. Według spisu ludności z 2002 r. Jego populacja liczy zaledwie 3,575 mieszkańców.

Puchunkavi to jedna z najstarszych osad, która rozpoczęła swoją historię ponad 500 lat temu. Będąc w mieście, musisz odwiedzić jego plac, na którym znajduje się pomnik generała Velasqueza, który został oznaczony podczas wojny na Pacyfiku. Pomnik został wzniesiony 31 marca 1934 r., Zniszczony 30 lipca 1988 r., Ale odrestaurowany w tym samym roku.

Punkty orientacyjne w pobliżu Puchunkavi

Pucunkawi jest bardzo dobrze położone, co ułatwia turystom dotarcie do różnych atrakcji w pobliżu wioski, do których należą:

 1. Horcón to spokojna zatoczka rybacka, której populacja składa się głównie z artystów i rzemieślników, co przyczynia się do tego, że we wsi panuje wyjątkowa atmosfera. Horcón znajduje się 12 km od Puchunkavi w małej zatoce, która niezawodnie ją pokrywa.
 2. Бухта Horcón
 3. Las Ventanas to miejscowość położona 8 km od Puchunkavi w małej malowniczej zatoce. Miejscowość słynie z tradycyjnych potraw z owoców morza i ryb. Las Ventanas ma następujące plaże: Playa Ventanas i Bato, idealne do pływania, wędkowania, nurkowania i opalania.
 4. Maitencillo znajduje się 11 km od Puchunkavi, znanego z terenów zielonych, z których większość to drzewa eukaliptusowe, plaże ze spokojną i czystą wodą. Tutaj możesz cieszyć się tego rodzaju rozrywką: surfing, nurkowanie, jazda konna, żeglarstwo. Maitencillo ma następujące plaże: Aguas Blancas, Los Pinos, Las Conchitas, Los Pocitos, La Caleta, Playa Chica, Playa Grande
 5. La Quebrada to miejscowość położona 15 km od Pucuncavi, otoczona wzgórzami, zachowała stare domy z dachami ze słomy i trzciny
 6. San antonio - miasto portowe 7 km od Puchunkavi, słynącego z licznych sklepów i sklepów. Turyści będą mogli zwiedzić plac, nasyp, przystań. San Antonio jest domem dla takich kultur zabytki : Dźwig 82, który jest uznawany za Pomnik Narodowy, Miejskie Muzeum Historii Naturalnej.
 7. Портовый город Сан-Антонио

Plaże w pobliżu Puchunkavi

Puchunkavi słynie z dużej liczby znajdujących się w pobliżu plaż. Najbardziej znane z nich to:

 1. Cau-Cau to jedna z najpiękniejszych plaż w otoczeniu skał, która jest jedną z najpopularniejszych plaż i nadaje się do pływania i uprawiania sportów. Znajduje się na północnej stronie zatoki Horcón i ma wspaniały czarny piasek.
 2. Кау-Кау - один из лучших пляжей
 3. Tebo - plaża znajduje się na zachód od zatoki Horcón, otoczona jest gęstymi lasami i klifami. Morze tutaj jest spokojne, z krystalicznie czystą wodą, idealne do nurkowania.
 4. Playa Luna - od 2000 roku jest jedyną oficjalnie uznaną plażą dla nudystów na terytorium Chile, każdego lata przyciąga setki turystów krajowych i zagranicznych.
 5. Пляж Playa Luna
 6. Aguas Blancas - to szeroka plaża, położona na południe od Maitencillo, idealna do opalania się, surfowania, łowienia ryb.
 7. Пляж рядом с Maitencillo
 8. Los Pocitos to plaża przeznaczona dla rodzin z dziećmi.

Jak dostać się do Puchunkavi?

Puchunkavi znajduje się 160 km od Santiago Możesz dotrzeć do celu z terminalu San Borja, skąd odjeżdża codzienny autobus. Samochodem można dojechać na trasie F-30 E, autostrada nr 5.