Podróżni, którzy zdecydują się podróżować Chile , może odwiedzić wiele miejscowości w tym kraju, interesujących jako miejsca turystyczne. Jednym z nich jest San Antonio - miasto położone w homonimicznej prowincji San Antonio i części prowincji Valparaiso . Historycznie jest to miasto portowe, więc jest to port, który odnosi się do jego głównych atrakcji.

Сан-Антонио - достопримечательности

Atrakcje San Antonio

Będąc już w San Antonio, turyści będą mogli zobaczyć następujące atrakcje:

  1. Port San Antonio , którego początek budowy uznaje się za rok 1910. Port znajduje się w górskiej zatoce, która służy jako naturalne schronienie przed wiatrami. Otrzymał status Narodowego Pomnika Historycznego 20 sierpnia 1995 roku. W porcie można zobaczyć liczne statki handlowe, obserwować, jak łowić ryby. Oto słynny pomnik o nazwie Wciąg 82. W pobliżu znajduje się zatoka Pacheco Altamirano, otrzymał swoją nazwę na cześć słynnego artysty. Z niego można wybrać się na fascynujący spacer łodzią i podziwiać wspaniałe widoki na morze. Ponadto w tych miejscach prowadzona jest aktywna sprzedaż owoców morza, dzięki czemu można spróbować pysznych przysmaków.
  2. Порт Сан-АнтониоВид на порт Сан-Антонио
  3. Miejskie Muzeum Historii Naturalnej i Archeologii San Antonio, które zawiera zbiory poświęcone dziedzictwu kulturowemu rdzennych mieszkańców tego stanu. W muzeum można zobaczyć duże szkielety ssaków morskich, w szczególności płetwal błękitny, odwiedzić ogród, w którym rodzą się rodzime gatunki roślin. Niezwykle interesującym obiektem jest panorama góry Cristo del Maipo.
  4. Городской музей естественной истории и археологии Сан-Антонио
  5. Niedaleko San Antonio, nad brzegiem rzeki Maipo, znajdują się typowe chilijskie wioski, słynące z teatralnych występów lokalnych zwyczajów i rytuałów. Dlatego będąc tutaj możesz w pełni doświadczyć lokalnego smaku.
  6. Jedną z atrakcji miasta jest najciekawszy budynek San Antonio - Bioceánica , zbudowany w 1990 roku, który słusznie można nazwać symbolem nowoczesnej architektury. Można również wybrać się na fascynujący spacer bulwarem Bellamar, który nawiązuje do lokalnych atrakcji.
  7. Bioceánica - самое высокое здание Сан-Антонио
  8. Z inicjatywy Fundacji, odpowiedzialnej za zachowanie historycznego dziedzictwa Chile, wraz z przedsiębiorstwem kolejowym zakończono renowację starej niemieckiej konstrukcji, której samochody mają prawie sto lat. Następnie otwarto trasę pomiędzy stolicą państwa Santiago i San Antonio dla wszystkich, którzy lubią podróżować "do przeszłości". Był tam pociąg "Memoirs", który odjeżdża do San Antonio z głównej stacji kolejowej w Santiago. Turyści mają niepowtarzalną okazję podróżować w czasie. Auta tego pociągu są przywracane z najwyższą precyzją i obrazują wnętrze tamtych czasów. Pociąg jedzie malowniczą trasą, za oknem wiejskie krajobrazy zastępują górskie wzgórza.
  9. Поезд Воспоминание
  10. Ze względu na położenie geograficzne, San Antonio jest to przede wszystkim niezwykłe ze względu na fascynujące morskie pejzaże. Możesz je zobaczyć odwiedzając szczyt góry Cerro-Mirardor, zwanej także "Górą Przeglądu".

Turyści, którzy mają szczęście odwiedzić to miasto, będą mogli w pełni doświadczyć wspaniałości natury.