Egzotyczna i gorąca Ameryka Południowa i przyciąga resztę wybrzeża. Plaże to świetny wybór. Argentyna , z których większość znajduje się na wschodnim wybrzeżu kraju. Ten kraj oferuje turystom 24 cywilizowane ośrodek wypoczynkowy z najwyższym poziomem komfortu i "dzikim" odpoczynkiem w dziewiczych zakątkach natury.

Najpopularniejsze kurorty

Jeśli jesteś zainteresowany Wakacje w Argentynie , lokalne kurorty oferują najlepsze wakacje na plaży. Odwiedź następujące miejsca:

 1. Mar del Plata. Tysiące turystów przybywa tu corocznie. Ten tętniący życiem kurort na wybrzeżu Atlantyku znajduje się na liście najlepszych ośrodków na świecie od 1974 roku. Znajduje się 400 km od Buenos Aires . Mar del Plata to 17-kilometrowe wybrzeże, otoczone malowniczymi wzgórzami. Na wybrzeżu jest wiele klubów, w których goście bawią się wieczorem i wieczorem. Zimą w Argentynie odbywa się spokojny wypoczynek na plaży, ponieważ będzie mniej wczasowiczów. Plaża uważana jest za jedną z najczystszych i wyróżnia się rozwiniętą infrastrukturą. W wolnym czasie można uprawiać sporty wodne lub oglądać walki gladiatorów, które odbywają się tu regularnie.
 2. Мар-дель-Плата
 3. Pinamar. Należy do kategorii luksusowych kurortów, więc mieszkanie tutaj jest dość drogie. Jest to jednak doskonały wybór dla osób ceniących sobie wyższy poziom komfortu oraz dla rodzin z dziećmi. Oprócz opalania się na plaży i kąpieli w czystym oceanie, możesz wypróbować butikowe hotele i designerskie restauracje. Latem jest to jeden z najbardziej ruchliwych kurortów nadmorskich w Argentynie: zapewnione są tutaj wszystkie warunki do aktywnego wypoczynku. Możesz zrobić siatkówkę plażową, piłkę nożną, wędkarstwo, surfing, żeglarstwo, wakeboarding. Często na plaży i jazdy konnej. Wieczorem zawsze można pójść na dyskotekę lub odwiedzić klub nocny.
 4. Пинамар
 5. Carilo . Jeśli spojrzeć na zdjęcia plaż w Argentynie, można zobaczyć następujące: ten ośrodek wyróżnia się obecnością drobnego brązowego piasku na tle dużych wydm. Infrastruktura tutaj jest doskonale rozwinięta, więc resztę w Karilo uważa się za elitarną. O rozrywce warto wspomnieć stopę wycieczki na obrzeżach, rajdy w pojazdach terenowych na piasku, przejażdżki wodne, snorkeling i surfing.
 6. Карило
 7. Necochea Ta plaża jest odpowiednia na relaksujące wakacje, ponieważ ogromny napływ turystów tutaj nie jest oczekiwany, pomimo imponujących drapaczy chmur górujących nad oceanem. Zwykle jest tu dość cicho, a nastrój relaksu zapewni kolonia fok, położona na końcu plaży i oszałamiająco piękne zachody słońca. Można jednak dobrze się bawić w Necochea: w mieście jest dużo barów i dyskotek, a wieczorami na placu odbywają się koncerty.
 8. Некочеа
 9. Miramar . Mała miejscowość wypoczynkowa przyciąga turystów ze względu na brak zamieszania i szalonych rytmów życia megalopolis. Tutaj można zanurzyć się w gorączkowe życie nocne i odwiedzić wiele restauracji i wybrać się w rejs łodzią lub łowić ryby, surfować, grać w golfa.
 10. Мирамар
 11. Willa Jesel. Kurort jest bardzo popularny wśród młodych ludzi ze względu na niedrogie zakwaterowanie i żywe nocne życie w połączeniu z pięknym morzem i czystymi plażami.
 12. Вилья Хесель
 13. Mar de Ajo i San Bernardo. Plaże zadowolą nie tylko ciepłe słońce i łagodny ocean, ale także doskonałą kuchnię międzynarodową w lokalnych restauracjach, obecność kasyna i warunki do uprawiania sportów wodnych.
Мар-де-Ахо

Dzikie plaże

Jeśli szukasz samotności i bliskich znajomości z dziką przyrodą, a tłumy turystów są denerwujące, zwracaj uwagę na takie plaże z dala od cywilizacji, takie jak:

 • Mar de las Pampas;
 • Mar Azul;
 • Pehuen Co.

Tutaj znajdziesz tylko rozległy ocean i mile niezamieszkanego piaszczystego wybrzeża.

Мар-де-лас-ПампасМар АзулПехуен Ко

Najbardziej znane plaże nudystów Argentyny to:

 • Playa Querandi;
 • Playa La Escondida (niedaleko Mar del Plata).

Wejście do nich jest bezpłatne, ale za parkowanie samochodu na plaży trzeba zapłacić 25 USD. Fotografowanie, odtwarzanie muzyki, zaśmiecanie lub demonstrowanie zachowań seksualnych jest tutaj zabronione.

Playa QuerandiPlaya La Escondida