Miasto Cochabamba w Boliwia Znane jest tu lotnisko, noszące imię pierwszego komercyjnego pilota kraju - Jorge Wilstermanna. Terminal jest przeznaczony do obsługi nie tylko połączeń międzynarodowych, ale także krajowych.

Informacje ogólne

Lotnisko Aeropuerto Jorge Wilstermann jest międzynarodowym portem lotniczym i jest jednym z portów powietrznych do dyspozycji państwowej firmy SABSA. Jest wyposażony w dwa pasy startowe. Pierwszy ma długość 3798 m, drugi - 2649 m. Co roku lotnisko obsługuje około 700 tysięcy pasażerów.

Территория аэровокзала

Следует отметить, что здание аэропорта во всем соответствует всем известным стандартам безопасности. Dla wygody pasażerów Należy zauważyć, że budynek lotniska pod każdym względem spełnia wszystkie znane normy bezpieczeństwa. Ponadto istnieje wiele usług zapewniających komfort oczekiwania pasażerów na ich lot. Na terenie terminalu znajdują się kawiarnie, małe sklepy z pamiątkami, biura podróży, kantory wymiany walut, kioski z gazetami, bankomaty, salony komunikacji mobilnej i wiele innych. itp. Sala dla VIP-ów jest przeznaczona dla pasażerów, aw razie potrzeby mogą ubiegać się o pomoc pracownika medycznego. Całe terytorium lotniska Jorge Wilstermann jest objęte siecią Wi-Fi.

Jak się tam dostać?

Lotnisko jest daleko od centrum miasta Cochabamba tylko 3 km, więc wygodniej i wygodniej jest tu dotrzeć pieszo. Jeśli twój hotel znajduje się na odludziu lub masz dużo bagażu, zawsze możesz wezwać taksówkę.

Центральный вход в здание аэропорта