Oszałamiająca przyroda, serdeczne ciepłe morze, stoki narciarskie, orientalne egzotyki gotowania i medycyny, fascynujące zakupy i wyjątkowe kultura , którego historia przekracza granicę 5000 lat. Wszystko - Korea Południowa , bardzo gościnny kraj, szanujący jego tradycje i dynamicznie maszerujący krokiem z duchem czasu.

Tutaj zobaczysz nieśmiertelny świątynie kolorowe targowiska, wsie narodowe, kultura miejscowej ludności, nowoczesne technologie na najwyższym poziomie i, oczywiście, tajemnicze Seul Stolica handlu wschodnioazjatyckiego. Turyści czekają bardzo długo muzea , historyczne i architektoniczne zabytki , dziedzictwo strzeżone przez stulecia. Korea Południowa dla każdego turysty mówi "Witamy!".

Funkcje wycieczek w Korei Południowej

Wycieczki i kompleksowe wycieczki po miastach i krajobrazach w Korei Południowej są wykonywane codziennie przez tysiące turystów. Dla Twojej wygody w większości biur podróży program trasy jest przeznaczony dla dwóch podróżnych, a jego koszt jest różny proporcjonalnie do liczby wszystkich uczestników.

Экскурсия Пусан

Mając specjalne życzenia, możesz dokonać racjonalnej korekty planu podróży: skróć trasę, zwiększ ją lub nawet zaplanuj indywidualną wycieczkę zgodnie z własnymi życzeniami. W najpopularniejszych obszarach są prowadzone i grupowe przyjazdy. Wszystkie warianty wycieczek i wycieczek obejmują transport, wyżywienie i zakwaterowanie, ale możesz zorganizować skromniejszy zestaw usług. Wybierz wygodne buty i odpowiednią odzież.

Możesz odwiedzić Koreę Południową przez cały rok. Wiosną turystów przyciąga wzrok festiwale , Urodziny Buddy i niepowtarzalny kwiat wiśni. Latem najpopularniejsza wśród gości w kraju jest najpiękniejsza Wyspa Jeju , gdzie wizyta w naturalnych atrakcjach doskonale komponuje się z plażą rekreacja . Jesienią przypływ turystów do Korei Południowej jest jeszcze większy: cechy klimatyczne sprawiają, że jest on jak najbardziej korzystny dla nawet najbardziej kapryśnych podróżników, szczególnie jeśli celem podróży jest zmiana zdrowia. W kalendarzu zimy miłośnicy sań i nart czekają na ośrodek narciarski Yongpyeong . Ponadto odbywa się tu tradycyjnie najsłynniejszy na świecie festiwal Ru-Sky.

Курорт Ёнгпхёнг

Istnieje kilka opcji wycieczek krajoznawczych na dużą skalę w Korei Południowej, które nie rozpoczynają się w Seulu, ale przechodzą przez Yangyan lub Incheon . Jest to bardzo wygodne dla tych, którzy przejeżdżają przez kraj i nie chcą spędzać zbyt wiele czasu w drodze.

Seul i inne megaobrazy

Wycieczki po stolicy są świetne. W zależności od twojego wyboru czasu trwania i kosztu firmy na osobę średnio wyniesie 120-800 $. Istnieją indywidualne wycieczki i grupy do 13-15 osób.

Bez względu na wybraną opcję wycieczki, odwiedzasz najważniejsze atrakcje Seulu:

 1. Pałac Królewski Gyeongbokgung - rezydencja dynastii Joseon i muzea znajdujące się na jej terytorium: Pałac Narodowy i Muzea Etnograficzne.
 2. Insadon to handlowa i pamiątkowa ulica turystyczna, na której można kupić wyroby rękodzielnicze i artystyczne, wziąć udział w ceremonii parzenia herbaty lub wystawić teatr uliczny.
 3. Buddyjska świątynia Choges w sercu historycznego Seulu, gdzie zapoznasz się z najbardziej znaną i liczną szkołą buddyzmu kierunku Zen (snu).
 4. Chongchecheon - całość krajobrazu architektonicznego i charakter rzeki.
 5. N-Tower - Wieża telewizyjna i najwyższy punkt w Seulu.
 6. Myeongdong - najpopularniejszy obszar mody młodzieżowej i prawdziwa mekka miłośników zakupów.
 7. Gangnam - najważniejsza ulica handlowa i dzielnica stolicy, znane są również z piosenki PSY.
 8. Spacerując po zabytkowym Seulu z budynku hale miejskie (Świątynia Nieba, Sunnemun, Rynek Namdaemun , Pagoda Park, główny dzwon stolicy, itp.

Wszystkie wycieczki rozpoczynają się rano i trwają od 3 godzin do wieczora, a poza stolicą turystom oferowane są wycieczki do każdego z sześciu miast metropolitalnych: Incheon, Gwangju , Busan, Daegu , Daejeon i Ulsana .

Экскурсия Сеул

Zdrowie, młodzież i piękno

Medycyna Wschodnia słynie z ponad tysiąclecia, a także piękna i długowieczności mieszkańców Azji. Prawie wszystkie wycieczki są zaprojektowane na cały dzień. Jeśli to konieczne, możesz opracować indywidualną wizytę medyczną lub poprawiającą stan zdrowia podczas osobistego leczenia. Jego koszt na osobę wynosi od 250 $. wycieczka medyczna w Korei Południowej otrzymasz:

 1. Diagnoza stanu zdrowia metodami określania typu fizjologicznego, diagnoza pulsu, pomiary antropologiczne. Otrzymasz pełną mapę stresu i szczegółowe zalecenia dotyczące odżywiania, duchowej stabilności i aktywności fizycznej.
 2. Akupunktura, masaż lub moxiterapia w zależności od zidentyfikowanych miejsc bolesnych.
 3. Napoje zdrowotne na zioła.
Po badaniu klinicznym turyści są zapraszani do spa, w którym dostępne są następujące usługi:
 • sauny, kąpiele, masaże, peelingi itp .;
 • menu rozrywkowe - karaoke, pokój gier, napoje;
 • kompleks zabiegów spa.

Niezbędne akcesoria (szlafroki, ręczniki, bielizna jednorazowa i kapcie) są rozdawane na miejscu.

Медицинский тур

Pakiet rodzinny

Planując wycieczkę do Korei Południowej z całą rodziną, nie martw się, że nie będziesz w stanie wybrać wycieczki. Parki rozrywki, parki wodne, pokazy i inne atrakcje czekają na wszystkich twoich małych towarzyszy. Koszt wycieczki waha się w granicach 350-850 USD. Najbardziej żywe wspomnienia, jakie będziesz mieć po odwiedzeniu takich miejsc:

 1. Everland - to główna rodzinna wycieczka po Korei Południowej. Najszybsza azjatycka kolejka górska (104 km / h), safari z drapieżnikami lub roślinożerne do wyboru, parady dnia i nocne pokazy multimedialne, a także salut i wiele innych rozrywek będą cieszyć się absolutnie wszyscy.
 2. Odwiedzenie Kizaniya podzieli twój odpoczynek na "przed" i "po". Za około 200 USD za jednego gościa Twoje dziecko będzie mogło przeżyć jeden dzień w prawdziwym mieście dzieciństwa. Tutaj możesz opanować nowe zawody, wydać zarobione pensje, dobrze się bawić i przyjaźnie bawić.
 3. К-рор - jedną z opcji wspólnego spędzania wolnego czasu jest wizyta na tej stronie. Czekasz na holograficzne show ze słynnymi wykonawcami świata, wysokiej jakości sesję zdjęciową w przebieralni lub na tle realistycznych zdjęć wykonawców świata, tańców, pamiątek, alei sławy gwiazd K-roor. Ostatnim punktem jest wizyta na rynku Kwangzhang.
Семейный отдых Everland

Kultura i religia

Przegląd miejsc UNESCO i innych atrakcji historycznych, narodowych i kulturalnych kosztuje od około 300 $ za jednego dorosłego turystę. Wycieczki odbywają się codziennie i są zaprojektowane na 6-8 godzin. Podczas fascynującej wycieczki odwiedzisz:

 1. Wioska ludowa na przedmieściach Seulu, gdzie poznasz cały urok starożytnego państwa. Tutaj organizują święta narodowe, organizują ceremonialne małżeństwa. We wsi znajduje się około 260 budynków, które zanurzą cię w codziennym życiu, standardzie życia i rozrywce różnych posiadłości.
 2. Znajomość tradycyjnej koreańskiej sauny - pulgam. Ogrzewa się od 6 do 20 godzin, wstawia i używa aż do ochłodzenia. Oprócz pieców i natrysków nowoczesne sauny mają spa, kąpiele kontrastowe, restauracje i kawiarnie, w których można usiąść i odpocząć.
 3. Wycieczka krajoznawcza do dziedzictwa narodowego w Seulu: grobowiec Jongmyo, twierdza Hwaseong i pałac Changdeokkung.
ЮНЕСКО гробница Чонмё

Strefa DMZ

Wizyty na granicy z Koreą Północną obliczane są na średnio 6 godzin, ale nie w dni świąteczne i oficjalne weekendy. Koszt wycieczki jest Strefa zdemilitaryzowana niezależnie od liczby osób w grupie - 300 $. Zostanie wyświetlony:

 • wieże z lornetką, skąd widać Koreę Północną;
 • jaskinie wykopane przez żołnierzy północnego sąsiada;
 • stacja metro Dorasan do Korei Północnej, który z oczywistych powodów nie dokończył budowy i konserw;
 • park wojskowy z maszynami i wyposażeniem;
 • most wolności, przez który żołnierze z Korei Południowej wrócili do domu.
Экскурсии Зона ДМЗ

Wiele twarzy Korei i jej wysp

Poza hałaśliwymi megamiastami jest także terytorium Korei Południowej parki narodowe , rezerwy, Plaże i wyspy . Podobne wycieczki trwają od 1 do 7 dni, a ich koszt zaczyna się od około 200 USD za osobę do 1500 USD. Możesz wybierać spośród:

 1. Wyspa nas , z którą znajomy zaczyna się w mieście Kapen. Malownicza przyroda - kwitnący kwiat wiśni, zaspy śnieżne lub złoty liść - świetna okazja dla koreańskiej sesji zdjęciowej. Możesz podziwiać wodospady, krajobrazy i postacie bohaterów serialu "Winter Sonata".
 2. Экскурсия острова
 3. Rejsowa wyspa Ganghwa to wizyta w dolmenach (ponad 120) epoki brązu, Muzeum Historii Wyspy i Obserwatorium Światowym, w twierdzy Kwangsongbo, najstarszym Buddyjska świątynia Chondyns i sanktuarium Chhamsondan. Turyści poznają fortecę i fort, gdzie rodziny królewskie i ich świta wielokrotnie uciekały przed najazdami wroga.
Экскурсии остров Канхва