Będziesz spędzał wakacje w Zjednoczone Emiraty Arabskie , każdy turysta interesuje się osobliwościami i tradycjami tego wyjątkowego kraju. Przygotuj się na niezapomniane doznania i ciągłe zaskoczenie, ponieważ, jak mówią: "Wschód jest delikatną sprawą".

Co turyści powinni wiedzieć o reszcie w ZEA?

Podróże po tym kraju można opisać jako prawdziwy raj dla miłośników zakupów i smakoszy, nurków i ekstremalnych kochanków. Są ekskluzywne sklepy, białe plaże, najlepsze hotele na świecie , wiele muzeów, parków i tak dalej.

Twoje wakacje w ZEA będą nasycone różnorodnością wycieczki i bogate życie nocne. Turyści są tu zawsze mile widziani, więc masz gwarancję przyjaznej i przyjaznej atmosfery, a także kompletną bezpieczeństwo , chyba że naruszysz prawa tego muzułmańskiego kraju.

Dla turystów planujących wakacje w ZEA, są następujące zalecenia:

 1. Zabronione jest zaśmiecanie tutaj prawo . Nawet jeśli nie "trafisz" w kartkę papieru w urnie, możesz zostać ukarany grzywną w wysokości 130 USD.
 2. Lokalna policja może w każdej chwili sprawdzić dokumenty od turystów, więc noś je zawsze przy sobie.
 3. Jest w drodze w ZEA nie jest akceptowane, a jedzenie powinno być przyjmowane tylko prawą ręką.
 4. Turyści muszą uważać na kamerę. Tutaj nie można robić zdjęć obiektów wojskowych, pałace szejków flagi, miejscowe kobiety i pomieszczenia komunalne.

Funkcje wakacji w ZEA dla kobiet

Wybierając stroje podróżujące ulicami kraju, należy pamiętać, że zbyt szczere i prowokujące ubrania można uznać za zniewagę. Kobieta powinna unikać minispódniczek, lśniących sukienek i głębokich dekoltów. Na Plaże konieczne jest noszenie skromnych strojów kąpielowych lub szortów.

Dziewczyna lepiej nie rozpoczynać romansów z miejscowymi facetami, a jeszcze więcej, żeby nie mogli z nimi żyć przed ślubem. Za to możesz zostać ukarany grzywną, więzieniem lub deportacją. Przejawianie czegoś więcej niż przyjaznych uczuć w miejscach publicznych w kraju jest również zabronione.

Торговый центр

Najlepszy czas na relaks w ZEA

Państwo jest zdominowane przez suchy subtropikalny klimat. Burze piaskowe często występują tutaj. Odpoczynek w ZEA zimą charakteryzuje się ciepłą i słoneczną pogodą. Temperatura powietrza waha się od + 20 ° C do + 30 ° C i zależy od terenu. Zamarznięte prawie się nie zdarza, ale w nocy na pustyni kolumna rtęci może osiągnąć 0 ° C.

Odpoczynku w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w lecie towarzyszy temperatura powietrza od + 40 ° С do + 50 ° С. Z pustyni mogą wiać gorące wiatry, a wilgotność powietrza wynosi około 85%. Woda w sierpniu może być podgrzewana do + 35 ° С.

Aby odpowiedzieć na pytanie, kiedy sezon w Zjednoczonych Emiratach Arabskich na wakacje na plaży a który miesiąc jest najlepszy na wizytę, powinieneś rozważyć swoje osobiste preferencje. Zimą temperatura wody w morzu może spaść do + 17 ° C, aw basenie - do + 26 ° C W tym czasie będziesz mógł podróżować po całym kraju. Wiosną i jesienią turyści pływają po cichu w wodach Zatoki Perskiej i Omańskiej.

Najwygodniejszym czasem na odpoczynek w Zjednoczonych Emiratach Arabskich jest okres od początku października do końca kwietnia. Nie zapomnij zabrać ze sobą kapeluszy i kremów przeciwsłonecznych i pamiętaj, że możesz się opalać na plaży przed 11:00 i po 16:00.

Дубай

Jaki emirat wybrać na wakacje w ZEA?

Aby zrozumieć, gdzie lepiej wybrać się na wakacje w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, weź pod uwagę cechy każdego z emiratów. Każdy z nich ma swoje atrakcje w postaci plaż, muzeów i zabytków. Regiony różnią się od siebie lokalizacją i konserwatyzmem.

Jeśli nie możesz zdecydować, który region wybrać, to wiedz, że na wygodne wakacje w ZEA pasują wszystkie 7 emiratów:

Абу-Даби

To jest turysta kurorty o oryginalnej architekturze i wyjątkowej centra rozrywki , modne hotele i luksusowe restauracje. Większość tego niezwykłego kraju znajduje się w Księdze Rekordów Guinessa jako jedyna na świecie.

Развлечения в ОАЭ

Najbardziej znanym i drogim obszarem rekreacji w ZEA jest Jumeirah . Nadchodzą oligarchowie i milionerzy, więc nawet stacje w metro tutaj wyróżnia się designerskim wnętrzem i reprezentuje dzieła sztuki.

Jeśli zdecydujesz się wybrać na wakacje w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w Dubaju, Twoje zdjęcia będą je przechwytywać atrakcje :

 • Burdż Chalifa - najwyższy budynek na świecie, jego wysokość wynosi 828 m;
 • fontanna muzyczna - ta urzekająca kompozycja wody, dźwięku i światła;
 • akwarium - największe oceanarium na planecie;
 • Океанариум
 • Burj-al-Arab - hotel w formie żagla, położony na sztucznej wyspie w odległości 270 m od wybrzeża.
Парус

Jeśli chcesz spędzić relaksujące wakacje w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, idź do Abu Dhabi lub Sharjah. Tutaj turyści mogą podziwiać unikalne połączenie majestatycznych drapaczy chmur z wiecznie zielonymi parkami, podziwiać zabytki lub wykopaliska archeologiczne oraz odwiedzić rezerwat na wyspie Sir-Bani-Yas .

Небоскребы

Najlepsze miejsca do wypoczynku w ZEA

Większość podróżnych przyjeżdża do kraju, aby wygrzewać się w słońcu i kupować w morzu, dlatego powstaje pytanie, gdzie najlepiej spędzać wakacje na plaży w ZEA z dziećmi i bez dzieci. Wybrzeże stanu jest obmywane dwiema zatokami. Każda z nich ma swoją własną charakterystykę i charakter.

Пляж

Turyści powinni wziąć pod uwagę sezon i sezon przybrzeżny. Na przykład Zatokę Omańską stanowi w rzeczywistości Ocean Indyjski, który nadaje się do uprawiania sportów na świeżym powietrzu w ZEA. Często występują tutaj wysokie fale, więc zawodnicy mogą to zrobić surfować , wiatr lub kitesurfing. W wielu miejscowościach jest wypożyczalnia sprzętu, a także instruktorzy szkoleń.

Jeśli wolisz rodzinne wakacje z dziećmi, wybierz miasta w Emiratach Arabskich, które są umyte przez Zatokę Perską. Linia brzegowa jest reprezentowana przez pióropusz, więc morze tutaj jest spokojne i ciche. Podróżni na plażach mogą nurkować z rurką lub nurkować do promieni i rekinów.

Кайтсерфинг

Niezależny odpoczynek w ZEA

Aby dostać się do państwa i uzyskać wizę, najlepiej skorzystać z biura podróży, ale możesz podróżować po kraju. To będzie wymagało wynająć samochód lub kup bilety na autobus. Aby wakacje w Zjednoczonych Emiratach Arabskich okazały się budżetowe, należy przestrzegać następujących zasad:

 • wybierz hotele w centrum miasta;
 • w całym kraju, poruszaj się publicznie transport ;
 • kup produkty na rynki lub w dużych supermarketach.
Гостиница

Odpoczynek w ZEA

Podróżni z WNP, przyzwyczajeni do spędzania wakacji z napojami alkoholowymi, będą niemile zaskoczeni ustawą zakaz spożywania alkoholu . Możesz go kupić tylko w specjalnych miejscach i po bardzo wysokich cenach. W kraju obowiązują ścisłe szariaty, na przykład w przypadku gier hazardowych można ukarać grzywną w wysokości kilkuset dolarów.

Wakacje w ZEA

Wszystkie działania w kraju są podzielone na religijne i świeckie. Lokalni mieszkańcy zauważają wakacje zabawę i na dużą skalę. Organizują przyjęcia, parady i bale, fajerwerki, latarnie i balony. Odpoczynek w ZEA w Nowym 2017 i 2018 roku zadowoli turystów uroczystością na dużą skalę, ciepłym słońcem i łagodnym morzem. Możesz brać udział w różnych pokazach, loteriach, konkursach, a nawet oglądać wyścigi wielbłądów.

Новый год