Co sobie wyobrażasz najdroższy hotel na świecie i gdzie według ciebie jest? Z jakiegoś powodu, jeśli chodzi o coś kosztownego dla obscenicznych, to natychmiast przychodzą na myśl ZEA. Jeśli tak uważasz, to masz absolutną rację, najdroższy hotel na świecie jest zbudowany Dubaj . Wyobraź sobie, że goście, którzy chcą dostać się w to miejsce "Olenobiok w Dubaju", zgadzają się rozstać z milionem dolarów w ciągu zaledwie tygodnia pobytu! Chcesz dowiedzieć się, jak zrelaksować najbogatszych ludzi na naszej planecie? Następnie udaj się z nami na wirtualną wycieczkę do hotelu Emirates Palace.

Informacje ogólne

Więc za to, co goście Pałacu Emiratów są gotowi wyłożyć tak wspaniałe pieniądze, czy tak naprawdę to tylko kwestia statusu najfajniejszego hotelu w Dubaju? Aby zrozumieć, co jest tak wysokie, według standardów zwykłych śmiertelników, cena, dowiedzmy się, co jest w najdroższym hotelu w Dubaju? Ale teraz pomyśl o tym, tylko około dwóch ton czystego złota zostało wydane na wystrój wnętrza hotelu i dekorację pokoi! Uważają, że woda w Zjednoczonych Emiratach Arabskich jest warta swojej wagi w złocie, ale z tym wszystkim, Pałac Emiratów znajduje się w środku oazy, która ma powierzchnię ponad 100 hektarów. W jego pobliżu znajdują się dwa gigantyczne baseny z masą rozrywki wodnej, które mogą dać szansę wielu osobom parki wodne świata . Właściwość tego hotelu to wspaniała plaża o długości półtora kilometra. W najbardziej luksusowym hotelu w Dubaju wybudowano nawet lądowisko dla sławnych gości hotelu, którzy nie chcieli prowadzić samochodu. Na terenie hotelu wybudowano stadion, na którym będzie można organizować Mistrzostwa Świata FIFA. Co jeszcze dodać? Emirates Palace jest posiadaczem rekordu Guinnessa w nominacji "Najdroższy hotel na świecie".

Wakacje w Emirates Palace

Po eksploracji okolicy przeprowadzamy się do mieszkania wartego milion dolarów tygodniowo. Dowiedzmy się, co jest wliczone w cenę luksusowego urlopu w najbardziej luksusowym hotelu w Dubaju. Warto wspomnieć, że ten koszt obejmuje przelot pierwszej klasy z dowolnego miejsca na świecie do ZEA. Po przylocie na lotnisko będziesz oczekiwał osobistego szofera i drogiego Maybacha, przekazanego do osobistego użytku w czasie wakacji. Koszt pobytu w hotelu obejmuje codzienne wizyty w jednym z najlepszych salonów SPA na świecie - Anantara Spa. Urlopowicze na specjalnych warunkach będą musieli być "ciasno" w mieszkaniu o powierzchni 680 m². Dla rozrywki gości z najlepszych hoteli w Dubaju będą oferowane podwodne wędkarstwo, nadal można oglądać zachód słońca nad Zatoką Perską na prywatnej łodzi. Codziennie na gości czeka mały upominek - szampan Gold Champagne, który został stworzony na indywidualne zamówienie właścicieli hotelu. Dziewczynki z wyższych sfer będą prezentowane z elitarnymi klejnotami od Roberta Wanga, a mężczyznom zaprezentowany zostanie pistolet kolekcjonerski elitarnej marki Holland Sporting Guns. Tak zapowiada się wakacje w najdroższym hotelu na Ziemi.

Interesujące fakty

Teraz trochę więcej ze zwykłych informacji o rażącym luksusie tego hotelu.

  1. Aby udekorować pokoje w hotelu, codziennie dostarczamy około 20 000 pięknych róż.
  2. Czy słyszałeś o "cennych" jedzeniach? Tak więc hotel zużywa więcej niż pięć kilogramów najczystszego złota rocznie, aby przygotować złote żetony do dekoracji naczyń.
  3. W foyer hotelu Emirates Palace znajduje się automat, który sprzedaje pamiątkowe sztabki złota o najwyższym standardzie. Jego "inteligentne" wypychanie sprzętu stale dostosowuje ceny w oparciu o wartość cennego metalu na rynkach całego świata.

Oczywiście w tym hotelu można wynająć pokój i taniej, do tego należy przyjechać poza sezonem (od początku maja do końca września) i pozostać w lokalnym "klasie ekonomicznej", która kosztuje tylko 700 $ za dzień.

najdroższy hotel w Dubaju1najdroższy hotel w Dubaju2najdroższy hotel w Dubaju3
najdroższy hotel w Dubaju4najdroższy hotel w Dubaju5najdroższy hotel w Dubaju6
najdroższy hotel w Dubaju7najdroższy hotel w Dubaju8najdroższy hotel w Dubaju9