Światowej sławy Hotel Parus w Dubaj jest symbolem luksusu Wakacje w ZEA . To arcydzieło nowoczesnej architektury jest wielokrotnie uznawane za najlepsze w kilku kategoriach. Podbija nie tylko wygląd i skalę, ale także najwyższy poziom obsługi. Personel hotelu wyznaje wyłącznie najwyższe standardy gościnności. "Sail" jest w pierwszej trójce hotele świat, który ma 7 gwiazdek.

Opis

Patrząc na hotel, pierwszą rzeczą, którą można powiedzieć na ten temat, jest to, że wygląda bardzo jak żagiel. Być może dlatego ta nieoficjalna nazwa jest bardziej używana wśród ludności rosyjskojęzycznej. Ale jeśli jesteś ciekawy oficjalnej nazwy hotelu Parus w Dubaju, odpowiemy: "Burj Al Arab Jumeirah" to oryginalna nazwa hotelu "Parus" w Dubaju.

Idea tworzenia wieżowiec pojawił się na początku lat 90-tych. Budowa rozpoczęła się w 1994 roku, a po 5 latach, 1 grudnia 1999 roku, przyjął pierwszych gości. Na tej formie budynku architektów inspirowanych przez dah, statków arabskich, których forma żagle powtarza budowę hotelu Burj Al Arab w Dubaju. Jest zbudowany na sztucznej wyspie 270 m od brzegu, co sprawia, że ​​wydaje się, jakby unosił się na wodzie.

Вид сверху на отель Парус

Wysokość hotelu "Parus" w Dubaju wynosi 321 m, można go zobaczyć z niemal każdego miejsca w mieście. To też nie było przypadkowe, ponieważ projekt wyprzedzał swój czas, więc był i pozostaje dumą Zjednoczonych Emiratów Arabskich. I nawet po prawie 20 latach ten wieżowiec jest jednym z najbardziej niesamowitych i złożonych projektów na świecie.

Mówiąc o tym, ile pięter w hotelu "Parus" w Dubaju, należy zauważyć, że na tej wysokości hotel ma tylko 60 pięter. Ich liczba została poświęcona luksusowi - wszystkie apartamenty są tutaj dwupiętrowe.

Номера в отеле Парус

Funkcje pokoju

Wszystkie apartamenty w Burj Al Arab są deluxe z widokiem na ocean i Plaża Jumeirah . Powierzchnia mieszkań jest inna - od 170 metrów kwadratowych. m do 780 metrów kwadratowych. m. Wszystko jest ozdobione złotym liściem. Aby ułatwić zarządzanie elektroniką i nowoczesnymi technologiami, każdy pokój ma funkcję "inteligentnego domu". Za pomocą pilota możesz włączyć urządzenia elektryczne, zamknąć rolety i wezwać personel. Patrząc na zdjęcie wewnątrz apartamentów w hotelu Parus w Dubaju, zdajesz sobie sprawę, że głównymi zaletami pokoi są ich luksus oraz, oczywiście, panoramiczny widok na ocean i miasto.

Фото внутри отеля Парус в Дубае

Ile kosztuje pokój w hotelu Parus w Dubaju? Ceny wahają się od 1000 do 20 000 USD dziennie. Pokoje Royal Suite 2-pokojowa powierzchnia 780 metrów kwadratowych. m są około 30 000 dolarów. Różnią się od innych w obecności:

  • dwie łazienki;
  • kino;
  • miejsce na spotkania.

Jak widać, hotel "Parus" jest najdroższym w Dubaju.

Интерьер отеля Парус

Relaks w hotelu

Infrastruktura hotelu "Parus" w Zjednoczonych Emiratach Arabskich jest w stanie zaskoczyć wszystkich. Hotel oferuje:

  • Samochód Rolls-Royce z osobistym kierowcą;
  • osobisty kamerdyner;
  • wycieczki helikopterem, który startuje z dachu hotelu;
  • 5 basenów, 3 z nich otwarte;
  • chodzi po luksusowych jachtach;
  • Park wodny Wild Wadi ;
  • Klub dla dzieci Sindbad.
Rolls Roys отеля ПарусОткрытый бассейн в отеле Парус

Również w "Sail" w Dubaju znajduje się 9 restauracji, które znajdują się na różnych piętrach hotelu i reprezentują zupełnie inną kuchnię. W menu znajdują się słynne dania, wykonywane na najwyższym poziomie i zupełnie w nowy sposób ukazujące charakter znanej kuchni.

Ресторан в отеле Парус

Wycieczka do hotelu Parus w Dubaju

Hotel jest niewątpliwie atrakcja turystyczna ośrodek, wartość nowoczesnej architektury i symbol sukcesu i bogactwa. Odpoczywając w Dubaju, warto odwiedzić słynny wieżowiec "Parus". Zwykle wizyta w hotelu jest jednym z punktów zwiedzania Dubaju. W hotelu turyści spędzają około godziny. W tym czasie dowiesz się, w jaki sposób budynek został zbudowany, jak inżynierowie zdołali przechytrzyć żywioły i sprawić, że hotel o wysokości 321 m stanie się niezawodny i bezpieczny, można również zobaczyć kilka pokoi słynnego Burdż al-Arab.

Jak dostać się do hotelu Parus?

Jeśli spojrzeć na mapę strefy kurortu ZEA, jest wyraźnie widoczne, gdzie hotel "Parus" znajduje się w Dubaju. Sztuczna plaża, na której znajduje się hotel, ma kształt klepsydry i jest połączona z brzegiem mostem. Punkt orientacyjny w poszukiwaniu Burj Al Arab będzie służył jako legendarny wyspa Palma Jumeirah , znajduje się w pobliżu.

Dla gości hotelowych przygotowywany jest indywidualny transfer z Lotnisko , a inni odwiedzający mogą korzystać z publiczności transport . W pobliżu wejścia do mostu prowadzącego do "Żagla" znajduje się przystanek autobusowy Wild Wadi, który zatrzymuje trasy numer 8, 81, 88, N55 i X28.

Как добраться до отеля Парус