Emiraty Arabskie - kraj z niesamowitą mieszanką stuleci tradycje i najnowsze osiągnięcia kultury i cywilizacji, unikalne kurorty z luksusowymi hotelami i wieżowce Zabytki i muzea, wycieczki w Emiratach Arabskich są wspaniałe, a każdy wczasowicz może tutaj wybrać wypoczynek i rozrywkę zgodnie z ich upodobaniami, tak aby wycieczka do ZEA była najbardziej pamiętnym wydarzeniem w życiu.

Jakie wycieczki można zwiedzać w ZEA?

Oto główne kierunki tras wycieczkowych do ZEA:

 1. Wycieczki krajoznawcze. Obejmują one wyjazdy do stolicy Arabskich Emiratów - Abu Dhabi w najbardziej luksusowym kurorcie na świecie - Dubaj , jak również w Sharjou , Ras Al Khaimah , Fujairah i inni.
 2. Rejsy statkiem - rejsy, wędkarstwo odwiedzając zatoczki itp.
 3. Safari w górach i na pustyni w jeepach.
 4. Parki wodne i parki rozrywki . Znajdują się w Emiratach, a wybór jest ogromny, w tym Dubaj Aquaventure i Dziki Wadi , Dreamland w Umm al-Quwain i inni.
 5. Wycieczki ekstremalne - nurkowanie , spadochroniarstwo, lot samolotem, jazda ośrodek narciarski .
 6. Wycieczki relaksacyjne. Ta kategoria obejmuje wyjazdy do źródeł radonu, wizyty w Łaźnie marokańskie , relaks w spa.
 7. Wycieczki zakupowe - obejmują wizyty w największych i najbardziej znanych centrach handlowych w kraju, takich jak Dubai Mall .
 8. Indywidualne wycieczki po Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Tutaj ucieczkę wyobraźni turystów ograniczają tylko finanse, ponieważ ZEA ma tak wiele wyjątkowych miejsc, które nie należą do najczęściej odwiedzanych, ale niewątpliwie godne uwagi. Należą do nich na przykład fontanna na pustyni, supermarket diamentowy, hotel 7 * itp.
Посещение радоновых источников

Top 20 najlepszych wycieczek w ZEA

Rozważmy bardziej szczegółowo najciekawsze i najbardziej popularne wycieczki w Zjednoczonych Emiratach Arabskich:

 1. Abu Dhabi. Wycieczka krajoznawcza do stolicy kraju obejmuje zwiedzanie wspaniałych parków i ogrodów, niesamowitych drapaczy chmur, jasnych fontann i, rzecz jasna, Pałac Szejka . Podczas podróży goście zostaną pokazani sztucznej tamy, gdzie organizowany jest wspaniały teren. rekreacja , największy stadion na Bliskim Wschodzie, wystawa olejów. Wycieczka kończy się kolacją w jednej z najlepszych restauracji w Abu Zabi w kawiarni-twierdzy.
 2. Абу-Даби
 3. Dubaj. Być może jedna z najbardziej ekscytujących wycieczek po Emiratach Arabskich, ponieważ Dubaj jest centrum światowych zakupów, jednym z najlepszych nadmorskich kurortów na świecie z ogromną liczbą możliwości spędzania wolnego czasu. Podczas zwiedzania Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich znajdziesz się w centrum miasta rynek złota (ceny są tutaj niskie), rynki włókiennicze i wschodnie przyprawy , największe centrum handlowe w Dubai Mall, zobaczysz wyścig wielbłądów , muzeum historyczne, największe miasto meczet , śpiewająca fontanna , Park kwiatów Dubaj Miracle Garden i wiele innych inni
 4. Дубай
 5. Sharjah. Miasto szczególnie przyciąga turystów swoją niezwykle piękną orientalną architekturą. Podczas zwiedzania Sharjah w Zjednoczonych Emiratach Arabskich zobaczysz Plac Kultury, pałace szejków, pomnik Perły, meczet, rynki, bazary itp., Przejedź arabską łodzią przez zatokę i spójrz na miasto z boku.
 6. Шарджа
 7. Fujairah. Ten emirat również zasługuje na uwagę, ponieważ interesuje go obecność małych przytulnych miast, wsi etnograficznej, parków wodnych, centrów handlowych i innych form rozrywki. Istnieje wiele wycieczek z Fujairah do Zjednoczonych Emiratów Arabskich: safari, wycieczki statkiem, walki byków, loty balonem, wizyty w starych portugalskich fortach i wycieczka do centrów rozrywki.
 8. Фуджейра
 9. Ras Al Khaimah. Miasto jest bardzo malownicze, w jego starej części znajduje się ciekawe Muzeum Narodowe, a w 20 minut znajdują się gorące źródła Katta Wycieczki z Ras Al Khaimah do Zjednoczonych Emiratów Arabskich obejmują wizyty w Dubaju i Abu Zabi, na wybrzeżu Oceanu Indyjskiego, Park rozrywki Ferrari World .
 10. Рас-эль-Хайма
 11. Podróżuj do Al Ain . Jest to wycieczka do arabskiej oazy w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, otoczona wydmami, położonymi na granicy z Omanem. Al Ain to miasto kwiatów. Jest tam wspaniały ogród botaniczny, słynne zoo (przez jego terytorium będzie transportowany pociąg) i duży taras widokowy, do którego prowadzi serpentyna.
 12. Эль-Айн
 13. Rejs statkiem po statku. Doskonały wybór dla miłośników romansu i możliwość zobaczenia niezwykle pięknego wieczornego oświetlenia Dubaju. Wycieczka przechodzi przez zatokę Creek. Wybór statku należy do Ciebie - może to być mała drewniana łódź lub nowoczesny jacht. Świetnym dodatkiem jest przyjemna muzyka, kolorowe światła oraz bufet z przekąskami i smakołykami.
 14. Морская прогулка в Дубае
 15. Połowy dalekomorskie. Wycieczka obejmuje dostęp do otwartego morza na wygodnym jachcie i polowaniach na rekiny głębinowe. Na pokładzie goście mogą delektować się napojami i przekąskami, zamówić lunch na jachcie lub zjeść obiad po wycieczce w restauracji w klubie.
 16. Глубоководная рыбалка
 17. Nocne polowanie na kraby. Fascynująca wycieczka statkiem na wysepki w pobliżu Umm al-Quwain. Będziesz nauczony starożytnej metody polowania kraba włóczniami i potężnymi latarniami. Po zakończeniu podróży złapane kraby zostaną przygotowane przez szefa kuchni, a wszyscy turyści zostaną zaproszeni na grilla.
 18. Ночная охота на крабов
 19. Jeep safari . Niezapomniana przejażdżka na wielbłądzie, kolacja w arabskiej tradycji z fascynującymi tańcami, znajomość tradycji i obyczajów Beduinów, narciarstwa, motocykli i jeepów na wydmach.
 20. Джип-сафари
 21. Górskie safari. Należy zauważyć, że safari w ZEA jest zawsze bardzo ekscytującą wycieczką, która obejmuje wyprawę w góry wzdłuż serpentyn, pływanie w wodach świeżego jeziora, zwiedzanie Omanu i skakanie ze skały do ​​kanionu z wysokości do 8 m. Cena obejmuje kolację.
 22. Горное сафари
 23. Park wodny Aquaventure. To największy park wodny w Dubaju. Zajmuje obszar 17 hektarów ziemi i zaprasza gości na różne zjeżdżalnie, przejażdżki wodne i inne niezwykłe rozrywki.
 24. Аквапарк Aquaventure
 25. Wyścigi wielbłądów. W nich biorą udział specjalne rasy wielbłądów, a jeźdźcami są dzieci w wieku od 6 do 9 lat. Zwycięzca otrzymuje szczególnie cenną nagrodę (na przykład apartament, samochód lub samolot), a każdy uczestnik otrzymuje prezent od emira.
 26. Верблюжьи бега
 27. Wycieczka do Fortu Hatta . Odwiedzicie małą, starą wioskę Hatta, gdzie można dowiedzieć się trochę o historii tych miejsc, docenić kolor i urok górskich szczytów.
 28. Поездка в Хатта форт
 29. Latanie samolotem lub spadochroniarstwo (prowadzone wyłącznie z instruktorem). To jedna z najciekawszych wycieczek indywidualnych w ZEA w 2017 roku. W pierwszym przypadku, z lotu ptaka zobaczysz unikalne laguny i wydmy Umm al-Kuwain i poczujesz się jak pilot, a w drugiej dostaniesz niezapomniane wrażenia z lotu w swobodnym spadku z wysokości 4 tysięcy metrów w specjalnym spadochronie w parze z doświadczonym instruktor.
 30. Прыжки с парашютом
 31. Wycieczka do Burj al arab . Wieża jest najwyższym i najbardziej luksusowym hotelem na świecie, mającym 7 *. Niepowtarzalny design, ekskluzywna dekoracja wnętrz, akwaria, fontanny, bary pod wodą i na niebie - to wszystko można zobaczyć podczas podróży.
 32. Экскурсия в Burj Al Arab
 33. Wycieczka do klubu strzeleckiego. W elitarnym klubie szejka otrzymasz propozycję wyboru broni dla siebie, pouczenia i zapewnienia okazji do przetestowania swojej siły w strzelaniu z ławek. Wszyscy goście - napoje bezalkoholowe, drobne upominki i zdjęcia do pamięci. Za dodatkową opłatą można również zagrać w paintball tutaj.
 34. Поездка в стрелковый клуб
 35. Kompleks narciarski Ski Dubai. Jest to jedyny kryty ośrodek narciarski na Bliskim Wschodzie, przynoszący fanów ekstremalnej zimy do gorącego arabskiego kraju.
 36. Ски Дубай
 37. Łaźnie marokańskie. Wycieczka jest przeznaczona wyłącznie dla kobiet i obejmuje wizytę w łaźni parowej, stosowanie naturalnych żeli do ciała, profesjonalny masaż i odświeżającą maskę. Wszystkie zajęcia razem pomogą poprawić nastrój, pozbyć się toksyn i toksyn, sprawią, że Twoje ciało będzie szczupłe i dopasowane, podkreśli piękno.
 38. Марокканские бани
 39. Jedź do centrum handlowego Dubai Mall. Jest to największe i najbardziej luksusowe centrum handlowe na Bliskim Wschodzie, gdzie znajduje się tylko kilka oczu, od różnorodnych sklepów, butików i innych rozrywek. Oprócz zakupów w Dubai Mall można odwiedzić ogromne akwarium i podwodne zoo z 33 tysiącami mieszkańców, wymienione w Księdze Rekordów Guinnessa.
Поездка в Дубай Молл