Dla miłośników królewskich świąt i interesujących wycieczek wakacje w nadmorskich kurortach Zjednoczonych Emiratów Arabskich będą dla Ciebie. Turystyka jest przemyślana w najdrobniejszych szczegółach i możesz w pełni poczuć gościnność i docenić poziom usług. Wśród kurortów Zjednoczonych Emiratów Arabskich łatwo się zgubić, ponieważ każdy oferuje wspaniałe wakacje i ma wiele zalet. Jak wybrać idealny?

ZEA - najlepsze kurorty

Każdy z popularnych kurortów w Zjednoczonych Emiratach Arabskich może pochwalić się hotelami o każdym guście i budżecie. Zapewnisz wysoki poziom usług i rozrywki. Ponadto każdy emirat ma swoją własną charakterystykę i cechy charakterystyczne, więc przy wyborze ośrodków w Zjednoczonych Emiratach Arabskich cechy te powinny być również brane pod uwagę.

  1. Resort Sharjah w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Ten emirat jest trzecim co do wielkości i jedynym na zachodzie i wschodzie kraju. To tam przemysł turystyczny rozwijał się dynamicznie po raz pierwszy. Najlepiej odpoczywać w okresie od listopada do kwietnia. Przez resztę czasu albo zaczynają się deszcze, albo temperatura rośnie, a reszta zamienia się w tortury. Spośród wszystkich miast kurortowych Zjednoczonych Emiratów Arabskich wyróżnia się duża liczba muzeów, piękne meczety i dość surowe zasady. Tak więc dla miłośników wycieczek i wszelkiego rodzaju imprez informacyjnych to miejsce będzie najbardziej odpowiadać.
  2. Ośrodki UAE1
  3. Resort Fujairah w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. To najmłodszy emirat. Ponadto, wśród wszystkich kurortów Zjednoczonych Emiratów Arabskich na Oceanie Indyjskim, tylko on ma dostęp do wybrzeża. Idealne wakacje dla tych, którzy chcą odpocząć od zgiełku i zanurzyć się w spokojnej atmosferze. Istnieją trzy obszary chronione, które są dziś otwarte dla turystów. Jeśli dusza prosi o okulary, możesz wziąć udział w wyścigach morskich lub walkach byków. Co więcej, te bitwy różnią się radykalnie od słynnych hiszpańskich. Tak więc w tej części kraju można odpocząć od zgiełku miasta i cieszyć się najróżniejszymi rodzajami i cyrkami.
  4. Resorts UAE2
  5. Wśród kurortów Zjednoczonych Emiratów Arabskich na morzu, Jumeirah jest uważany za jeden z najbardziej prestiżowych. To miejsce wypoczynku dla osób przyzwyczajonych do luksusowych i luksusowych wakacji. Jest to nadmorskie Dubaj, które dziś kojarzy się z ekskluzywnością i szykownością. Głównym ośrodkiem rekreacyjnym jest hotel Jumeirah Beach. Dla urlopowiczów istnieje ogromna liczba boisk sportowych dla różnych sportów, restauracji i kawiarni, basenów i parku wodnego, nawet sztuczna rafa koralowa do nurkowania.
  6. Ośrodki Zjednoczone Emiraty Arabskie3
  7. Ośrodki rodzinne w Zjednoczonych Emiratach Arabskich są równie popularne. Na przykład w mieście Ajman można odpocząć od zgiełku całej rodziny na czystych plażach. Sam emirat jest najmniejszy, a zatem infrastruktura tam rozwinięta jest znacznie słabsza. Tak więc kluby i sklepy nie będą Ci oferowane, ale dobre restauracje i wysokiej jakości wypoczynek z pewnością zapewnią.
UAE4 Resorts

Ośrodek narciarski w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Emiraty od dawna dowiodły, że poziom kraju pozwala tworzyć nie tylko światowej sławy budynki architektoniczne, ale także zapewniać pełne i zróżnicowane wakacje dla turystów. Masz dość leżenia nad morzem w kurortach Zjednoczonych Emiratów Arabskich, a następnie poczuć się swobodnie Dubaj jeździć na nartach.

Spośród wszystkich głównych ośrodków Zjednoczonych Emiratów Arabskich jest to najbardziej ambitny i obiecujący projekt. Mall of the Emirates łączy w sobie ośrodek narciarski i atrakcję dla całej rodziny. Proponujemy odwiedzić stoki do jazdy na snowboardzie, bobsleje, a także najwyższe zejście na świecie - 400 metrów!

Spośród wszystkich ośrodków w ZEA, ten cieszy się popularnością z powodu kilku czynników. To miejsce jest w pełni wyposażone dla rodzinnego i ekstremalnego wypoczynku: place zabaw, galeria strzelania z lodu, jaskinia lodowa, a nawet śnieg i jedli tam. Kompleks ma 14 kin, luksusowy hotel i ogromny hipermarket.

Ośrodki Zjednoczone Emiraty Arabskie5