Przez planowanie odpocząć , trzeba dokładnie dowiedzieć się, jaki klimat panuje w kraju, w którym panować, i kiedy najlepiej tam jechać. Jest to konieczne, aby nie zepsuć wakacji najsilniejszym upałem lub, odwrotnie, przeziębieniem, wiatrem, deszczem i innymi klęskami żywiołowymi. Dowiedzmy się, kiedy zaczyna się sezon Zjednoczone Emiraty Arabskie i czy jest pora deszczowa. Pomoże to przyszłym turystom wybrać najlepszy czas na podróż.

Sezon odpoczynku w ZEA

W rzeczywistości sezon w Zjednoczonych Emiratach Arabskich trwa przez cały rok, a Ty możesz odpocząć tam o każdej porze roku, kiedy chcesz. Jednak każda z pór roku w tym kraju ma swoje zalety i wady, o których trzeba wiedzieć.

Пляжный отдых в ОАЭ

W miesiącach letnich, a także we wrześniu, odpoczynek w ZEA nie jest zalecany, ponieważ temperatura wzrasta do 50-60 ° C. Takie ciepło jest bardzo trudne do zniesienia dla osoby, która nie jest do tego przyzwyczajona. Ponadto jest obarczona oparzeniem słonecznym i udarem cieplnym, które są niebezpieczne dla zdrowia i mogą zepsuć resztę. Ale w lecie ceny wakacji w Zjednoczonych Emiratach Arabskich są dość przystępne, ale tutaj trzeba ustalić, co jest ważniejsze: komfort lub wartość.

Бескрайние пляжи Эмиратов

Przed zamówieniem biletów zwróć uwagę na następujące fakty:

  1. Październik i listopad to sezon aksamitny w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. W tej chwili temperatura waha się w granicach 35 ° C, a pogoda jest idealna do przyjemnego pobytu. Kiedy zaczyna się sezon na wakacje na plaży w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, ceny wycieczek w Emiratach gwałtownie rosną.
  2. Закат в ОАЭ
  3. Grudzień, styczeń, luty i marzec. W tym czasie temperatura powietrza jest bardzo przyjemna, ale woda nie będzie zbyt ciepła. Należy również zauważyć, że chociaż deszcze w Zjednoczonych Emiratach Arabskich są bardzo rzadkie, to spadają one dokładnie w miesiącach zimowych. Najczęściej jest to koniec zimy i początek wiosny. A marzec jest uważany za sezon meduz w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. W tej chwili na brzegu może pojawić się ogromna liczba meduz, więc nie możesz pływać w swoim miejscu. Dlatego wybierając na podróż okres od grudnia do marca, musisz "zmierzyć 7 razy".
  4. Прибой на пляже ОАЭ
  5. Kwiecień i maj to miesiące, kiedy upał zbliża się w powietrzu. Ten czas można nazwać całkiem niezły sezon na plaży w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, ponieważ ulica jest nadal dość wygodne, chociaż słońce już zaczyna się rozgrzać.
Уникальная архитектура ОАЭ

Tutaj, w zasadzie, i wszystko, co musisz wiedzieć o sezonie turystycznym w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. W rzeczywistości można bezpiecznie odpocząć o każdej porze roku, ponieważ zawsze można pływać w morzu, ponieważ temperatura wody nigdy nie spada poniżej +18 ° С. Ale sezon pływacki w Zjednoczonych Emiratach Arabskich jest idealny, kiedy turyści mogą spokojnie pojawić się w słońcu w szczycie dnia, nie obawiając się udaru cieplnego lub silnego poparzenia. Ale tutaj, jak mówią, wybór należy do ciebie.

Отдых в ОАЭ