Zjednoczone Emiraty Arabskie słynie ze swoich nowoczesnych miast luksusu kurorty o wysokim poziomie usług i dużej liczbie różnych atrakcje . Wielu Europejczyków chce odwiedzić Dubaj , Al ain , Abu Dhabi , Sharjah , Fujairah i inni emiraty . I każda dziewczyna marzy o tym, żeby tu wziąć ślub. Jest tu wszystko, co jest jasne i spektakularne: wybrzeże oceanu, wspaniały klimat, najlepsze restauracje i kluby, niepowtarzalna atmosfera.

Jak zorganizować wesele w ZEA?

Może go zorganizować zarówno lokalna agencja, jak i agencje krajowe, które mają kontakt z kolegami ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Ważne jest, aby zdecydować o terminie 3-4 miesięcy, ponieważ pomimo wysokiej ceny uroczystości Dubaj i inne słynne Emiraty są popularnym miejscem na wesela. Zadaniem agencji jest pomóc Ci znaleźć:

 • miejsce ceremonii;
 • miejsce do sesji zdjęciowej;
 • instytucja, w której odbędzie się bankiet;
 • hotel aby pomieścić gości.

Możliwe scenariusze uroczystości zostaną przedstawione przez prowadzącego. Najtrudniejsze będzie ustalenie programu pokazowego, ponieważ umiejętności aktorów mogą być mylone: ​​akrobaci, tancerze, barmani, iluzjoniści - i wszyscy są profesjonalistami.

Как организовать свадьбу в ОАЭ

Gdzie odbyć ceremonię w ZEA?

Zjednoczone Emiraty Arabskie dają możliwość zorganizowania bardzo nietypowego ślubu, który na długo pozostanie w pamięci nowożeńców i gości. W zależności od preferencji i możliwości finansowych nowożeńców ślub można zorganizować w następujących miejscach:

 1. Jacht lub statek. Główną zaletą tej opcji jest to, że uroczystość staje się podróżą morską, podczas której można zobaczyć niektóre z atrakcji Dubaju, a także cieszyć się oddaleniem od głośnego miasta.
 2. Pustynia . Ten ślub zdecydowanie odnosi się do najbardziej niezwykłych. Państwo młodzi zostaną otoczeni wydmami i płynącym piaskiem. Biała sukienka panny młodej i czarny garnitur pana młodego wyglądają jak miraż, a sesja zdjęciowa będzie fantastyczna. Główny transportem dla przyszłych małżonków możesz wybrać wielbłądy.
 3. Wybrzeże Oceanu. Ceremonia na plaża wygląda czule i romantycznie. Wygląda na to, że takie małżeństwo jest po prostu skazane na szczęście.
 4. Gulf Coast. Biały czysty piasek, bryza, magiczna natura i chłód - wszystko to tworzy wzruszającą i swobodną atmosferę. wakacje .
 5. Włączone wieżowiec . Małżeństwo na wysokości 300 m pozostanie w pamięci nowożeńców i gości przez długi czas.
Где провести свадьбу в ОАЭ

Jaka jest uroczystość?

Po tym, jak nowożeńcy odpowiedzieli twierdząco na główne pytanie od mistrza ceremonii i wymieniali pierścienie, czeka na nich stół bufetowy. Tam wszyscy uczestnicy uroczystości piją przekąski szampana, a następnie udają się na sesję zdjęciową.

Panna młoda i pan młody siadają w drogich samochodach, odpowiednio dekorują i pędzą obok rekordowych drapaczy chmur, przez pustynię lub wzdłuż wybrzeża do miejsca sesji zdjęciowej. W ciągu kilku godzin fotograf robi magiczne zdjęcia weselne, a szczęśliwa narzeczona udaje się na świąteczną ucztę, na którą czekają goście.

Podczas święta, zgodnie z europejskimi tradycjami, artyści występują, a prezenter prowadzi konkursy. Urlop kończy się nowoczesną arabską tradycją - pokazem ognia lub fantastycznymi fajerwerkami.

Как проходит торжественная часть

Ile kosztuje ślub w ZEA?

Budżet weselny w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich zależy przede wszystkim od miejsca i liczby gości, więc wszystko tutaj zależy od twoich pragnień. Ale jest część uroczystości, która ma dość konkretną cenę - taka jest ceremonia:

 1. Na pustyni - około 2900 $.
 2. Na jachcie - około 2800 $, statek - około 3000 $.
 3. Na oceanie lub w zatoce - około 1400 dolarów.
 4. Klasyczna ceremonia w sali weselnej w Dubaju kosztuje 1500 $.

Cena obejmuje dekorację miejsca. Istnieją również inne usługi, które wiążą się z pewnym kosztem:

 1. Fotograf - od 1500 $.
 2. Ołów - od 400 USD.
 3. Animator - od 100 $.
 4. Muzyka na żywo - od 750 $.
 5. Powierzchnia do wynajęcia - od 1000 $.
 6. Wynajem samochodów - od 700 $
 7. Układanie i makijaż dla panny młodej - około 600 $.

Należy pamiętać, że usługi organizatora lub agencji kosztują około 1300-1500 USD. Ślub ślubny ZEA dla 10 osób kosztuje około 7000 $.

Сколько стоит свадьба в ОАЭ