Zwykle w celu jazdy Cypr potrzeba wiza . Ale zanim zostanie ono odebrane, warto kupić bilety lotnicze i zarezerwować hotel. Sekretem jest to, że kiedy podróżujesz przez Turcję, kupując bilety na Północny Cypr, nie potrzebujesz wizy. Dlatego tanie loty do północnej części wyspy można w dowolnym momencie kupić przez cały rok.

Należy pamiętać, że kilka na Cyprze lotniska (największy z nich - Lotnisku w Larnace i Pafos ), a jeden z nich, Ercan , akceptuje bezpośrednie loty z Turcji. Ale jeśli lecisz do Izraela, Egiptu lub Grecji, łatwo jest dostać się na Cypr z pomocą promów.

Dobry czas na kupno biletów

Wygodne temperatura na Cyprze zwykle w maju i czerwcu, ale wciąż nie ma dużego napływu turystów w tym czasie. "Aksamitny sezon" na wyspie we wrześniu i na początku października, a jeśli dbasz o kupno biletów z wyprzedzeniem, w tych okresach możesz nie tylko tanio latać na Cyprze, ale także oszczędzać na wakacjach Przecież w tej chwili rezerwacje miejsc w hotelach będą znacznie tańsze, co będzie miłym dodatkiem.

Jak szukać niedrogich biletów?

Niskie koszty biletów lotniczych należy wyszukiwać za pomocą wyszukiwarek, które analizują ceny setek przewoźników i pokazują najlepsze oferty. Asystentami mogą być:

  1. Loty : http://ww.aviasales.ru
  2. Buruki : http://buruki.ru
  3. Skyscanner : http://www.skyscanner.com
Карта аэропортов Кипра

Nie byłoby również zbędne studiowanie kalendarza, który pokazuje okresy niskich cen i można go porównywać nawet według dat wyjazdu. Różnica w kosztach biletów jednej firmy o różnych datach (odlotu i przylotu) może znacznie się różnić, co pozwoli również tanio polecieć na Cypr. Ponadto bezpośrednio na stronach internetowych Ryanair, WizzAir i Norwegian, należy szukać tanich biletów lotniczych.

Pamiętaj, że lepiej kupić bilety z wylotem z dużego miasta, ponieważ będzie duży wybór opcji o niskim koszcie. Mimo obniżenia kosztów możliwe są opcje z przeniesieniem i długim czasem oczekiwania.

Self podróży

Możesz kupić najtańsze bilety lotnicze na Cyprze, jeśli korzystasz z usług świadczonych przez małe firmy. Następnie sam musisz przemyśleć trasę. Będzie to znacznie tańsze, ale w drodze z reguły istnieje wiele opóźnień i transferów. Konieczne może być również przejście do następnego lotu do innego miasta. Koszt bagażu również będzie musiał zostać uiszczony osobno. Jeśli jednak podróżujesz lekko, a trudności cię nie przerażają, to będzie to opcja najbardziej budżetowa.