Maroko - kraj jest różnorodny i różnorodny: tutaj można zobaczyć zarówno ultranowoczesne europejskie miasta, jak i klasyczne arabskie, przypominające opowieści o "1001 nocach", rozkoszować się plaże w gorącym słońcu i na nartach.

Ci, którzy idą Maroko na wakacjach powinieneś wiedzieć, że hotele tutaj również mogą znaleźć różne: są luksusowe 5 * hotele, i bardzo proste 1 * i hostele. Hotele 1 * i 2 * mają kilka odmian: riad (riad) - pensjonaty w mieście (najczęściej znajdują się w medynie - stare dzielnice miast marokańskich) oberge (auberge) - zajazdy w małych miasteczkach lub wioskach, oraz zit d'etape (gîtes d'étape) - zajazdy na drogach między miastami.

Opis hotelu Maroko

Riady są zwykle umiejscowione w dość luksusowych starych domach, mają 5-6 pokoi, patio, często z małym basenem i czasami z fontanną, oraz ogród wokół domu, w którym najczęściej organizowane są posiłki; jednak niektóre riad oferują jedzenie na specjalnych tarasach dachowych. Obery najczęściej mają pomieszczenie, w którym znajduje się opalany drewnem kominek, a tarasy na dachach, gdzie goście jedzą. Nawet w bardzo małych, kilku pokojach i skromnych riadach i kabinach, z reguły śniadanie i obiad są wliczone w cenę. Życie na scenie może być kamiennym budynkiem w górach, przypominającym oberge, a może tylko miastem namiotowym, w którym można spędzić noc, wziąć gorący prysznic i zjeść (w takich miastach pracują kuchnie polowe).

Dostępne są również tradycyjne hotele 1 * i 2 * w Maroku; często znajdują się również w starych dzielnicach. Koszt życia w tych hotelach - około 110 dirham marokański. Istnieje nawet tańsza obudowa - zakwaterowanie w schronisku kosztuje około 30-40 dirhamów dziennie. Wadą małych hoteli jest problem z obecnością gorącej wody: można go nieoczekiwanie wyłączyć lub po prostu go nie ma.

Традиционный марокканский риад

Najlepsze hotele w Maroku

Najlepsze hotele w ogóle miasta w Maroku tradycyjnie znajduje się w nowych obszarach.

  1. In Marrakesz najlepszy hotele Według turystów, Dar Anika, Royal Mansour Marrakech, Maison Mnabha, Dar Sohane są uznawane. Riad Al Bushra, Riad Les Nuits de Marrakech, Riad Alnadine, Riad Signature itp. Również otrzymały ocenę "Excellent", dzięki czemu można się zrelaksować w tym mieście za rozsądną cenę. Razem Marrakesz oferuje ponad 1200 opcji rozliczeniowych.
  2. In Agadir najlepszy 5 * hotele Turyści nazywają Pałac Atlantycki, Palais Des Roses & Spa, Ryad Mogador al Madina, Riu Palace Tikida Agadir, Clubhotel Riu Tikida Dunas, w mieście są doskonałe, tańsze hotele, na przykład 3 * Caribbean Village Agador i El Pueblo Tamlelt.
  3. Dzięki Essaouira nie ma dużych hoteli; turyści mogą zamieszkać w bardzo wygodnych pensjonatach i willach. Wszystkie znajdują się na drugiej linii od strony oceanu - na wybrzeżu dominują silne wiatry, a fale przybrzeżne są bardzo wysokie; w pierwszej linii życia jest po prostu niewygodne. Najlepszymi w Essaouira są turyści o nazwie Riad Dar Maya, Riad Malaika, Les Terrasses d'Essaouira, Ryad Watier, Riad Chbanate, Riad Perle d'Eau i wielu innych. inni
  4. In Rabat Odwiedzający polecają pobyt w Cantor Hotel Rabat Terminus, Hôtel La Tour Hassan, Le Diwan Rabat - MGallery by Sofitel i Riad Sidi Fatah.
  5. Najlepsze hotele Tangier - Dar Nour, Hotel Farah Tanger, Hotel El Minzah, Hotel Appart Le Rio, Hotel Royal Tulip City Center, Grand Hotel Villa de France.
  6. In Casablanca Najlepsze wrażenia z wakacji można uzyskać, osiedlając się w jednym z poniższych hotele : Kenzi Tower, Art Palace Suites & Spa, Sofitel Casablanca Tour Blanche, Pestana Casablanca, Seaside Suites & Residences, Four Seasons Hotel Casablanca, Le 135 Hôtel.
Dar Anika, МарракешAthlantic Palace, АгадирRiad Malaika, Эс-Сувейра
Hôtel La Tour Hassan, РабатEl Minzah Hotel, ТанжерFour Seasons Hotel Casablanca
Odpoczywamy z dziećmi

Jeśli chodzi o komfort w prawie każdym z 4 * i 5 * hoteli w Maroku, możesz odpocznij z dziećmi . Jeśli jednak dziecko ma już wystarczająco dużo lat, lepiej zostań w hotelu, w którym twój spadkobierca będzie miał coś do zrobienia w wolnym czasie. Polecamy wybór hoteli w Maroku z aquaparkiem - w tym przypadku, jeśli nie chcesz iść na plażę lub na wycieczkę zabytki , twoje dziecko na pewno nie będzie się nudzić, a ty będziesz musiał opiekować się nim tylko półgłosem. Oferujemy takie hotele w Maroku ze zjeżdżalniami: 5 * Pickalbatros Aqua Fun Club w Marrakeszu, Iberistar Founty Beach, Palais des Roses w Agadirze, Suisse Hotel w Casablance, 3 * Al Jazira w Essaouira.

Atlas Amadil BeachPickalbatros Aqua Fun Club
Hotele na wybrzeżu i hotele spa

Hotele Oceanu w Maroku to hotele 4 * i 5 *, najczęściej charakteryzujące się tym, że hotele pięciogwiazdkowe znajdują się na pierwszej linii, a hotele czterogwiazdkowe - na drugim. Tutaj otrzymasz najwyższy poziom usług. W Maroku wszystkie hotele pięciogwiazdkowe oferują możliwości negocjacji biznesowych, konferencji, spotkań biznesowych. Są tu nie tylko sale konferencyjne i sale konferencyjne - hotele oferują również usługi sekretarza i tłumacza. Wiele 5 * hoteli w Maroku pracuje nad systemem "all inclusive". W Maroku hotele czterogwiazdkowe pod względem komfortu od 5 * są praktycznie takie same, dlatego powinieneś wybrać hotele, które zasługują na najlepsze recenzje turystów, nie zwracając uwagi na "gwiazdę". 4 * będzie również oferować wyśmienite Kuchnia marokańska , bar, basen lub sauna, pierwszorzędna obsługa. Wśród najlepszych są Grand Mogador Tanger - Luxury Hotel in Tanger .

Jeśli chodzi o hotele spa w Maroku, są one w wielu dużych miastach: ten sam Art Palace Suites & Spa i Hôtel & Spa Le Doge w Casablance, Riu Palace Tikida Agadir w Agadirze, Grand Mogador Sea View & Spa w Tangerze. Jednak głównym ośrodkiem spa w kraju jest Fez dzięki pobliskim źródłom termalnym. Tak przy okazji, to jest w Fez przede wszystkim hotele , który otrzymał świetną recenzję od turystów. Są to Palais Amani, Hotel & Spa Dar Bensouda, Le Jardin Des Biehn i Riad Andalib Riad, Riad Zamane Fes, Riad Riif & Spa, Riad Idrissy, Riad Layali Fes.

Grand Mogador Tanger - Luxury HotelGrand Mogador Tanger - Luxury Hotel в первой линии
Riad Fès Luxury Hotel & SpaHôtel & Spa Le Doge