Kolumbia - to bardzo jasny i interesujący kraj, do którego możesz przyjechać więcej niż raz i za każdym razem otwierać go dla siebie z nowej strony. Zwłaszcza jeśli przygotujesz się na wycieczkę i wybierzesz różne miejsca, które odkryją całą różnorodność Kolumbii.

Kolumbia - to bardzo jasny i interesujący kraj, do którego możesz przyjechać więcej niż raz i za każdym razem otwierać go dla siebie z nowej strony. Zwłaszcza jeśli przygotujesz się na wycieczkę i wybierzesz różne miejsca, które odkryją całą różnorodność Kolumbii.

Informacje ogólne

Biorąc pod uwagę, że Kolumbia jest krajem w dużej mierze zorientowanym na turystów, stworzyła wiele interesujących szlaków turystycznych. Najczęściej jest to najłatwiejszy sposób samodzielnego wyboru wycieczek na miejscu. W takim przypadku możesz wybrać spośród tych, które będą oferowane hotel lub dowiedzieć się szczegółów w mieście, w którym zostało przerwane, aby znaleźć interesujące wycieczki w pobliżu.

Wycieczki po Kolumbii

Poniżej przedstawiamy pokrótce kilka interesujących tras wycieczek głównych miast:

  1. Bogota . Po przybyciu do stolicy można wybrać się na ekscytującą wycieczkę po mieście specjalnym pociągiem, który przebiega przez centralne regiony, a także na obrzeżach. Ta podróż kończy się 50 km od Bogoty - w miejscowości Zipakira, gdzie można zobaczyć słynny Katedra Soli który został wykuty w skale 400 lat temu.
  2. Park Archeologiczny Faqatativa znajduje się również w pobliżu Bogoty. W nim można podziwiać starożytne malowidła w jaskiniach, które mają już ponad 300 tysięcy lat, aby posłuchać interesujących wykładów historycznych.
  3. Zoological de Santa Cruz to słynne kolumbijskie zoo położone 50 km od Bogoty. Możesz iść tam jako część wycieczki lub samodzielnie, aby swobodnie chodzić i obserwować zwierzęta.
  4. Ogromny Park Narodowy Sierra de la Macarena położony w centrum kraju. Tutaj turyści oferują różne wycieczki i szlaki turystyczne, aw odległych miejscach można jeździć jeepem lub konno.
  5. Medellin - miasto położone w środkowych Andach. Powyżej są dwie kolejki linowe, które oferują wspaniały widok. Ponadto istnieją małe górskie trasy wycieczkowe.
  6. Manizales - miejsce, które można nazwać Mekką wszystkich miłośników kawy. Jest on otoczony plantacjami kawy, które można uzyskać w grupie turystycznej, aby dowiedzieć się więcej o ulubionym napoju i zrozumieć, jak to jest z drzewa w naszych filiżankach.
  7. Манисалес
  8. Park Narodowy Los Nevados W pobliżu Manizales znajduje się również wiele różnych tras wycieczkowych. Na jego terytorium jest 5 wulkany , niektóre z nich można wspiąć się wraz z przewodnikami.
  9. Miasteczko Ipjalem niezmiennie przyciąga turystów, ponieważ w pobliżu słynie katedra las las . Przypomina ogromny gotycki pałac, który wydawał się pochodzić ze stron bajkowej opowieści. Las-Lahas organizuje wycieczki z przewodnikiem, w których można poznać historię tej niesamowitej architektury.
Лас-Лахас