Śnieg w Korei Południowej - rzadkość. Ale cechy geograficzne, w szczególności - pasma górskie , pozwól mieszkańcom kraju cieszyć się jazdą na nartach w lokalnych kurortach, bez marnowania czasu i pieniędzy na podróż do ośrodka narciarskiego, takiego jak Alpy Szwajcarskie.

Śnieg w Korea Południowa - wielka rzadkość. Ale cechy geograficzne, w szczególności - pasma górskie , pozwól mieszkańcom kraju cieszyć się jazdą na nartach w lokalnych kurortach, bez marnowania czasu i pieniędzy na podróż do ośrodka narciarskiego, takiego jak Alpy Szwajcarskie. A gdy w koreańskich rodzinach powstaje pytanie, gdzie odpocząć, pod warunkiem, że mężczyzna pół szuka podbicia szczytów, a słaba płeć pragnie wygody i rozrywka złotym środkiem i kompromisem w rozwiązywaniu sporów staje się Yanji-Pine.

Jakie są cechy ośrodka narciarskiego?

Yanji-pine jest dogodnie usytuowany u podnóża góry Dokjo, na obrzeżach miasta Yanji, zaledwie 40 km od Seul . Ten ośrodek narciarski jest otwarty przez cały rok i jest zorientowany na rodzinę odpocząć . Rozpoczął swoją karierę od 1996 roku, a od tego czasu usługi i usługi z każdym miastem są coraz lepsze. Otaczający Yanji-Pine 820 akrów sosnowego lasu sprawia, że ​​powietrze wokół niego jest niewyobrażalnie czyste i świeże.

Подъемник Infrastruktura turystyczna

Sosna Yanji to cały kompleks, który oprócz ośrodka narciarskiego obejmuje:

  • klub golfowy z polem 27 dołkowym;
  • basen;
  • komfortowy hotel Pine Resortel;
  • Номер в отеле
  • niedrogi hostel Pine Youth;
  • restauracje Bi Won and Snack House;
  • liczba punktów sprzedaży, w tym sklep z odzieżą sportową i strój narciarski.

Przyjemny bonus znajduje się w pobliżu gorące źródła i park rozrywki Everland . Ponadto, między zrozumieniem podstaw jazdy na nartach, możesz zabawiać się wizytą Koreańska wioska ludowa W odniesieniu do jazdy na nartach bezpośrednio, Yanji-Pine oferuje gościom 5 wyciągów i 7 tras o różnych poziomach trudności oświetlonych w ciemności. Dla ekspertów, tak na marginesie, jest aż 3 narciarstwo zjazdowe, ale nowo przybyli nie są obrażeni. Każdy tor wyposażony jest w armatki śnieżne, istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu i instruktora.

Ночная трасса

Jak dostać się do ośrodka Yanji-Pine?

Z południowego terminalu Seul Dworzec autobusowy Nam-bu regularnie kursuje regularnie do miasta Yanji. Następnie do ośrodka można dotrzeć taksówką (latem) lub bezpłatnym busem. Ostatnie zdanie ma znaczenie tylko w zimie.