Wokół słynnego piosenkarza pop Justina Biebera zawsze pojawiają się pogłoski o jego romansach. Paparazzi wytropić młodego faceta i stale publikować nowe informacje na temat komunikacji z konkretną dziewczyną. Fani wokalisty uważnie obserwują wszystkie wiadomości z życia idola iz wielkim zainteresowaniem odnoszą się do jego życia osobistego. Po długotrwały związek z Seleną Gomez Justin Bieber zamierzał się ożenić, piosenkarka szuka tego. W międzyczasie woli otwarty związek, aby lepiej poznać dziewczynę i zrozumieć jego stosunek do niej.

28 sierpnia 2015 r. Odbyła się premiera nowego klipu z Bieber do piosenki "What Do You Mean". W tym klipie pojawiła się urocza mołdawska supermodelka Ksenia Delhi. Widząc ten klip, publiczność zaczęła mówić o iskier między nimi, a to daleki od działania. Nowe wideo Justina Biebera z Ksenia Delhi wywołało prawdziwą sensację. Teraz wszyscy dyskutują nad nowym założeniem, że wokalista w końcu znalazł swoją drugą połowę, a to jest dokładnie model Mołdawii. Zastanawiam się, czy to prawda?

Justin Bieber umawia się z Xenią Delhi?

Teraz wszyscy mówią tylko o nowym teledysku Justina Biebera i o supermodelce Ksenia Delhi, która zgodnie ze scenariuszem stała się jego kochanką. Po premierze klipu publiczność zwróciła uwagę na Xenię Delhi. Spektakularna brunetka jest dziś jedną z nich najbardziej poszukiwane najlepsze modele Ameryka. Z wykształcenia tłumacz dziewczyna. Jednak nie musiała pracować jako nauczycielka w szkole, ponieważ po wakacjach w USA Xenia miała szczęście stać się modelem światowej klasy. Delhi nie mogła nawet myśleć, że zyskałaby taką popularność i zaczęła dekorować okładki najpopularniejszych czasopism błyszczących swoim pięknym ciałem.

W 2011 roku model wygrał konkurs piękności w Hollywood, a następnie sesję zdjęciową dla magazynu Playboy. Przekazanie castingu w Los Angeles do udziału w nowym klipie Justin Bieber Delhi nie wiedziała nawet, jakiego rodzaju projektu próbowała. W rezultacie Ksenia Delhi w klipie Justina Biebera wygląda bardzo ładnie i wygląda dość harmonijnie z głównym bohaterem. Krąży plotka, że ​​po filmie wideo Bieber stracił głowę od piękna. Wiadomo, że po wspólnej pracy para kontynuowała komunikację, a paparazzi nawet udało im się złapać ich w jednej z restauracji w Los Angeles. Delhi i Bieber trzymali się za ręce, gawędzili ładnie i flirtowali ze sobą. Po kolacji Justin zagrał na pianinie kilka melodii dla Xenii i słuchała go zafascynowanego siedząc w pobliżu.

Po pewnym czasie udało się uzyskać komentarze od supermodelki. Według niej, wiadomości, że Ksenia Delhi i Justin Bieber są całkowicie nierozsądne razem, ponieważ są tylko przyjaciółmi i po prostu dobrze się komunikują. Dziewczyna zauważyła, że ​​pod żadnym pozorem nie spotka się z Bieberem. Faktem jest, że potrzebuje mężczyzny z inną pracą, to znaczy nie z tak napiętym harmonogramem. Co do samego Justina, milczał przez długi czas i nie komentował takich rozmów, ale dziennikarze zmusili go do stwierdzenia: "Nie jestem gotowy na związek już teraz".

Czytaj także
  • Justin Bieber uratował nieznajomego od narkomana
  • Zdjęcie dnia: Selena Gomez na zdjęciu potwora na wakacjach 3
  • 22 zdjęć dla dzieci, w których nigdy nie poznasz gwiazd bez naszej pomocy!

Najprawdopodobniej wykonawca nie może dojść do siebie po zerwaniu z Seleną Gomez. Jednak teraz Justin jest całkowicie w pracy i idzie dalej. I możemy tylko mieć nadzieję, że Ksenia Delhi wkrótce zaprezentuje swojego idealnego człowieka przed publicznością, a Justin Bieber zrozumie, czego chce i będzie w stanie określić swojego towarzysza życia.

Джастин Бибер Ксения Дели в воде Фотосессия Ксении Дели на пляже
Джастин Бибер в новом образеКсения Дели в клипе Джастина БибераКсения Дели в рекламной компании клипа
Джастин Бибер и Ксения Дели на съемках клипаДжастин Бибер и Ксения Дели целуютсяДжастин и Ксения - кадр из клипа