Gwiazdy ze względu na profesję i uwagę prasy powinny wyglądać świetnie i być w pełni uzbrojone. Wiele procedur kosmetycznych, podobnie jak większość kobiet, robi w domu, ale do manicure i pedicure często trafiają do salonu.

Zielony, kamień, Kardashian

Ashley Greene, która grała Alice Cullen w filmie "Zmierzch", spędza zwykle około dwóch godzin w salonie. Aby zaoszczędzić czas, aktorka prosi o połączenie procedur. Na przykład wykonaj manicure, pedicure i masaż. W takim przypadku dziewczyna nadal odpowiada za telefon.

Pani kawalerii z francuskiego Zakonu Sztuki i Literatury Sharon Stone, jak powinna być "wysoko postawiona osoba", jest bardzo skrupulatna w pracy mistrza.

Socialite Kim Kardashian ze względu na nawiedzających paparazzi jest zmuszony iść na manicure w czarnych okularach.

Эшли ГринШэрон СтоунКим Кардашьян

Garner, Griffith, Berkeley

Jennifer Garner, znana z serialu telewizyjnego "Szpieg", nie lubi siedzieć w ciszy i bez przerwy, pękając z mistrzem lub z sąsiadem z sąsiedztwa.

Lubi dyskutować, siedząc wygodnie na fotelu i amerykańską aktorkę Melanie Griffith.

Przeciwieństwem tych dwóch jest modelka i aktorka Elizabeth Berkley, która stara się nie rozpraszać manikiurzystki z pracy, ponieważ tylko jej idealne paznokcie będą dla niej odpowiednie.

Дженнифер ГарнерМелани ГриффитЭлизабет Беркли
Czytaj także
  • Kim Kardashian została sfotografowana topless i opowiedziała o swoich tajemnicach piękna
  • Eva Longoria otrzymała gwiazdę na Walk of Fame: małżonek i przyjaciele przybyli, aby jej pogratulować
  • Kim Kardashian podziękował bodyshimerom za krytykę swojej postaci.

Rose, Alba, Reed

Aktorka, modelka i artystka Amber Rose chce pozostać nierozpoznana, dlatego w salonie zakłada proste ubrania, ale te sztuczki wciąż nie pomagają.

Piękno Jessica Alba ceni poufność i woli usiąść w najbardziej zacisznym zakątku.

Kolejna gwiazda historii wampirów "Zmierzch" Nikki Reed, wręcz przeciwnie, uwielbia prasę. Widząc następnego fotografa, nie odwraca się, ale zaczyna pozować.

Эмбер Роуз Джессика Альба Никки Рид