Ostatni tydzień Szkoły Battersea Thomasa, w której studiuje 4-letni książę George, był bardzo bogaty w wydarzenia: po pierwsze, paparazzi pełnił służbę, a po drugie pojawienie się nieodpowiednich obywateli i ich ingerencja w pracę szkoły. Jak donosi The Daily Mail, powołując się na źródła wśród rodziców szkoły, pewnego dnia miała miejsce próba porwania księcia George'a. Kobieta, z oczywistymi oznakami szaleństwa, obserwowała szkołę i uczniów, jej maniakalny entuzjazm i dziwny wygląd, duży plecak i długi płaszcz przeciwdeszczowy, zaalarmował nauczycieli, którzy wezwali policję!

Принц посещает школу с охраной

Dzięki skuteczności lokalnych organów ścigania uniknięto straszliwego incydentu. Kobieta została zatrzymana, gdy próbowała dostać się do szkoły, podejrzewając o terroryzm, ale jak się okazało, była zainteresowana młodym księciem!

Принц Уильям и принц Джордж

Podczas przesłuchania okazało się, że ma 40 lat i ma obsesję na punkcie brytyjskiej rodziny królewskiej. Dochodzenie trwa, dziś nie wiadomo, jak nazywa się kobieta i jej plany dotyczące księcia Jerzego. Ale dzisiaj dziecko pojawiło się w szkole w otoczeniu zwiększonego bezpieczeństwa! Rodzice Battersea Thomasa zostali poproszeni o nie komentowanie tego, co się wydarzyło, gdy dochodzenie jest w toku.

Знакомство с директором школы Pierwsi szkolni przyjaciele młodego księcia!

Pomimo tego incydentu ten incydent nie wpłynął na życie i studia księcia Jerzego. Młody książę opanowuje pierwszą mądrość i buduje przyjazne stosunki z dziećmi. Znawcy mówią, że spędza dużo czasu ze swoim kolegą z klasy, kuzynką Maud Windsor.

Кузина Мод Виндзор

Kuzynka Maud Windsor

Blond czteroletnia dama z niegrzecznymi lokami, jest wnuczką kuzyna królowej Elżbiety. Dziewczyna również z pewnym lękiem poszła do szkoły i, podobnie jak książę George, mocno trzymała rękę ojca lorda Fryderyka Windsora.

Кузина Мод Виндзор c отцом

Kuzyn Maud Windsor ze swoim ojcem, Lordem Frederickiem Windsorem

Czytaj także
  • Książę William ogłosił interesujące fakty dotyczące swoich dziecięcych hobby
  • Dlaczego Prince George nosi szorty przy każdej pogodzie?!
  • Ekspert opowiedział, dlaczego Prince George jest zawsze widywany z ojcem, a księżniczka Charlotte z matką.

Książę Karol, dziadek George'a, mówi o tym, co się dzieje ze szczególną troską:

"Dla George'a nadchodzi trudny okres. Nauczy się pozostać sam w nieznanym miejscu iz ludźmi nieznanymi mu, bez kochających rodziców. Jest ciężko przez cztery lata, ale musi przejść ten etap dorastania i rozwoju postaci! "