Krytycy i niektórzy fani serialu "Imperium" skrytykowali wspaniałego Gabouri Sidibe za scenę erotyczną. Uważają, że kobieta, która ma takie wymiary, nie powinna przedstawiać się w ramach pasji i być osaczona przed kamerą.

Kontrowersyjna scena

W odcinku A High Hope for Low Heaven of the Empire Becky Williams (grana przez aktorkę) kocha się na dachu ze swoim chłopakiem (granym przez Mo McRae).

Gorąca dyskusja

Po premierze widzowie zaczęli energicznie omawiać to, co widzieli. Wielu użytkowników twierdzi, że doznali szoku kulturowego, gdy zobaczyli seks wykonany przez Sidibe. Źli życzący zaatakowali 32-letnią Gaburi wyrzutami i wyszydzili ją.

Dla aktorki powstali koledzy ze sklepu i lojalni fani, którzy słusznie zauważyli, że nie wszyscy mężczyźni uwielbiają smukłe kobiety. Nawiasem mówiąc, przy wzroście 165 centymetrów Sidibe waży około 122 kilogramów.

Aktorzy, którzy sfilmowali Sidibe razem w "Imperium", również przybyli na jej obronę i doradzili szczególnie "wrażliwym" widzom i łobuzom, aby nie oglądali tego programu.

Czytaj także
  • Kristen Stewart nakręci krótki film o kobiecej kobiecej sile
  • Justin Theroux, Keith Blanchett, Katy Perry i inne gwiazdy w projekcie fotograficznym "Alfabet"
  • Kate Middleton wydaje pieniądze podatników na własne pieniądze

Odpowiedź na negatyw

Omawiając sytuację z dziennikarzami, Gabouri powiedziała, że ​​była przyzwyczajona do krytykowania jej i po prostu nie zwracała na nią uwagi. Dodanie tego nie rozumie, jak ludzie mogą irytować scenę, w której oboje się kochają.

Zauważyła, że ​​była bardzo nerwowa podczas kręcenia filmu, ale była w stanie dostroić się i poczuć się piękna.

Габури Сидибе актриса  plus-size Скандал разгорелся после премьеры нового эпизода второго сезона сериала Империя. Харизма не помогла ей в сексуальной сцене, считают недоброжелатели
На актрису посыпались агресствные комментарииЗвезда не обращает внимание на упрекиОна утверждает, что довольна своей комплекцией и несобирается худеть
 Габури сумела избавится от комплексовПоклонники любят артистку такой какая она естьЗа роль в фильме «Сокровище» Сидибе  была номинирована на «Оскар»