W dniach przedświątecznych roku wyjazdu Martin Freeman oficjalnie potwierdził pogłoski o zbliżającym się postępowaniu rozwodowym z Amandą Abbington. W wywiadzie dla Financial Times, aktor powiedział, że rozstanie nastąpiło latem, ale próbowali ratować rodzinę i w każdy możliwy sposób chronili ją przed ingerencją z zewnątrz.

Decyzja o zakończeniu związku była wzajemna. Pomimo tego, że nie jesteśmy razem, zawsze będę kochać Amandę. Muszę przyznać, że jednym z powodów rozstania była praca i moje stałe zatrudnienie.
Решение поставить точку в отношениях было обоюдным

Para spotkała się w 2000 roku na planie i wkrótce poślubiła. W ciągu 15 lat podróżowali razem od "wspierających aktorów" do sukcesów i zaproszeń na główne role w serialu "Sherlock", filmy "Wszyscy razem" i "Wymiana seks". Najpopularniejszy Martin Freeman sięgnął po główną rolę w filmie "Hobbit: nieoczekiwana podróż". Długoletnia współpraca przyniosła nie tylko wyniki zawodowe, ale także dwoje dzieci.

Мартин Фриман и Аманда Аббингтон

Amanda Abbington nie była tak szczera z dziennikarzami i ograniczyła się do prośby o to, by nie ingerować w jej życie osobiste, ale by była zainteresowana sukcesami zawodowymi. Wcześniej powiedziała, że ​​uważa jej męża za utalentowanego aktora, który wie, jak uwzględnić nieoczekiwane niuanse w roli i przedstawić widzowi głęboki obraz bohatera.

Аманда Аббингтон, Бенедикт Камбербэтч и Мартин Фриман (Кадр из фильма) Czytaj także
  • Aktorka Amanda Abbington po raz pierwszy opowiedziała o rozstaniu z Martinem Freemanem
  • "Sherlock" być: twórcy serii wskazują na możliwość kręcenia kolejnego sezonu!
  • Martin Freeman skomentował swój rozwód z kolegą z serii "Sherlock"

Mimo rozstania aktorzy kontynuują pracę nad wspólnym projektem "Sherlock", zostają usunięci w czwartym sezonie i grają, tak jak poprzednio, małżeństwo, pan i pani Watson.