Pasja dla zwycięzców Oscara zmalała i nadszedł czas, aby pamiętać gwiazdy, które celowo odmówiły udziału w skandalicznym wydarzeniu. Przypomnijmy, że lista kandydatów do nagrody Akademii Filmowej została pozbawiona czarnych aktorów, co spowodowało miażdżącą burzę protestów i bojkot wielu gwiazd.

Te gwiazdy nie potrzebują "czerwonego dywanu"

W soczewkach reporterów dostali dwóch bohaterów, uczestnik ruchu #OscarsSoWhite w oddali od słynnego czerwonego dywanu. Aktor Denzel Washington wraz z żoną Paulette świetnie się bawili podczas mistrzostw koszykówki LA Lakers, a także reżyser Spike Lee i jego żona Tonya w turnieju NY Knicks, a Los Anjedes i cały świat oklaskiwali laureatów Oscara.

Czytaj także
  • Johnny Depp przegrał z Markiem Wahlbergiem pierwsze miejsce w rankingu najbardziej przewartościowanych aktorów.
  • Skandal na Oskarach w 2016 roku
  • Theron, Berry, Clooney, Lopez i inne gwiazdy, które są na liście najpiękniejszych starzejących się gwiazd

Chwała i rozwój kariery przewyższały zasady

Ruch protestacyjny #OscarsSoWhite w momencie powstania zapowiadał porażkę i niepowodzenie corocznej 88. ceremonii, ponieważ oprócz znacznej liczby urażonych czarnych gwiazd aktorzy zignorowali także ceremonię z nietradycyjną orientacją. Jednak nie wszyscy z nich byli pryncypialni na swoim stanowisku, tak jak to robili Washington i Spike Lee, a mimo to uhonorowali swoją obecnością wspaniały pokaz.

Дензел Вашингтон с женой на баскетбольном матче Дензел Вашингтон с женой Полеттой Дензел Вашингтон весело проводит время по время церемонии вручения Оскар
Режиссер Спайк ЛиСпайл Ли щеголяет на баскетбольном матче во время ОскараРежиссер Спай Ли с женой Тоней