Adwokat Angelina Jolie potwierdziła, że ​​aktorka złożyła wniosek o rozwód, wskazując powód rozstania się z niesławnymi "nieusuwalnymi sprzecznościami". Co się stało? A kto jest winien tego, że genialna para zdecydowała się rozproszyć po 12 latach silnych związków? Rozważamy możliwe przyczyny.

Główny podejrzany: Marion Cotillard

Z tą czarującą Francuzką Pitt spotkał się na planie filmu "Alianci", w którym mieli bawić się z kochankami. Pojawiło się współczucie pomiędzy aktorami i natychmiast (kto by wątpił!) Pojawiły się pogłoski o ich romansie. Wierząca w plotki, gniewna Angie natychmiast rzuciła się do planu filmowego, gdzie była bardzo arogancka i chłodno trzymana ze swoim rywalem, dając jej znać, kim jest królowa. Jednak taktyka nie zadziałała: Marion nie umarła ze strachu i nie wycofała się, a pogłoski o jej romansie z Bradem nie ustały. Wtedy Angelina nie mogła tego znieść i wniosła o rozwód.

Marion Cotillard

To prawda, źródło zbliżone do Cotillarda, zaprzecza tej wersji, twierdząc, że nie ma powieści, a Marion nadal jest szczęśliwa ze swoim chłopakiem Guillaume Canet, od którego ma syna.

Podejrzany # 2: Selena Gomez

Kolejny pretendent do roli podstępnej razluchnitsa - 24-letniej urody Selena Gomez. Brad i Selena byli widziani razem w prezentacji Złotego Globu, a następnie ich wspólne zdjęcia pojawiły się w sieci, doprowadzając do furii zazdrosną Angie. Według insiderów, Brad jest zachwycony młodą pięknością, która pasuje do niego w córce, a Angelina terroryzuje je swoją zazdrością.

Selena Gomez

To prawda, że ​​źródła bliskie Brangelyne szybko obaliły tę wersję, mówiąc, że Brad i Selena po prostu wzięli udział w wspólnej sesji zdjęciowej, stąd zdjęcia.

Całkowicie nieoczekiwany podejrzany: Gwyneth Paltrow

Zgodnie z tą wersją było tak: Brad przeczytał na blogu swojej byłej kochanki Gwyneth Paltrow, że kobieta powinna przynajmniej czasem pozwalać sobie na hamburgery; po czym karmiono je dystroficznym Angie. W końcu, po jedzeniu, wiecznie głodna Jolie bawiła się i chciała intymnej bliskości z mężem. Jednak zasnął i odpowiedział na molestowanie swojej żony: "Nie, Gwyneth, nie teraz ... Pozwól mi spać." Śpij go, oczywiście, nie powiodło się. Był wystawiany razem ze wszystkimi manatkami, a rano otrzymał zawiadomienie o rozwodzie ...

Gwyneth Paltrow
Wersja, w którą nie chcesz uwierzyć: alkohol i narkotyki

Osoba wtajemniczona powiedziała, że ​​Jolie wniosła o rozwód, ponieważ obawiała się o dobro swoich dzieci: Brad rzekomo nadużywał alkoholu, lubi palić marihuanę i nie radzi sobie z wybuchami wściekłości. Jeśli tak jest, możemy tylko sympatyzować ...

Brad Pitt
Naprawdę nierozwiązywalne sprzeczności

Brad nie myśli o swoim życiu bez filmów i Hollywood, ale Angelina jest śmiertelnie zmęczona "fabryką snów". Marzy o ukończeniu kariery filmowej, podróżowaniu po świecie, pomaganiu pokrzywdzonym i ewentualnie adoptowaniu kilku innych dzieci. Ogólnie rzecz biorąc, para nie widzi możliwości wspólnej przyszłości, więc postanowiła odejść.

Brad Pitt
Problemy psychologiczne Angeliny

Zgodnie z tą wersją, Brad Pitt zainicjował rozwód. Był nieskończenie zmęczony problemami psychicznymi swojej żony. Sędzia dla siebie: Angelina praktycznie niczego nie je, cierpi na bezsenność, pali papierosa za papierosem, pije dużo wina, ciągle aranżuje sceny zazdrości o męża. Ogólnie stary Brad nie mógł tego znieść i złamał ...

Angelina Jolie
Czytaj także
  • Angelina Jolie została pilnie zabrana do szpitala z powodu nieoczekiwanego omdlenia
  • Brad Pitt opiekuje się Nery Oksmanem przez co najmniej pół roku.
  • Brad Pitt spotyka artystę z dyplomem

Ale wciąż mamy nadzieję, że niezależnie od powodu separacji, zawrą pokój, wycofają wniosek, żyją długo i szczęśliwie i umrą w ciągu jednego dnia!