Amator Daniel Craig, który grał rolę super agenta w najnowszych obrazach Bonda, mógł kosztować producentów miliony dolarów. Aby aktor swędzenie wycofać w skórzane rękawiczki, które następnie sprowokowane kinolyap.

Niewinne pożądanie

Krytyk filmowy Charlie Liin opowiedział zabawną historię, która wydarzyła się na stronie Skyfall. Daniel Craig zdecydował, że 007 bardzo potrzebne skórzane rękawiczki dla jego bohatera 007.

Artysta przyniósł ten stylowy, jego zdaniem, dodatek, który miał nadać połysk wizerunkowi Bonda, do fotografowania, i zaczął przekonać reżysera, zmęczonego po pracowitym dniu, że w następnej scenie powinien nosić rękawiczki. Sam Mendez nie kłócił się z Danielem, a rano zadowolony Craig pojawił się w kadrze w rękawiczkach.

Wyraźne zakłopotanie

Trzy miesiące później, gdy praca nad filmem dobiegała końca, a twórcy przeboju rozpoczęli pracę, okazało się, że w odcinku, w którym Bond znajduje się w dziurze z monitorem Komodo, przestępca nie może go zastrzelić, ponieważ pistolet agenta rozpoznaje jego odciski palców ... Ale w jaki sposób broń rozpoznaje Bonda, jeśli jego dłonie są w rękawiczkach.

Czytaj także
  • Dlaczego Daniel Craig jest doskonałym wykonawcą Jamesa Bonda z XXI wieku?
  • Daniel Craig jest uznawany za najbrzydszego aktora, który grał legendarnego agenta 007 Jamesa Bonda
  • Nie może być: 15 gwiazdek, które w 2018 roku zapukną 50!

Wyjście

Wcześniej korekta takiej kinolapy kosztowała miliony dolarów, ponieważ trzeba by było ponownie nakręcić wadliwe sceny. Zaawansowana technologia przyszła z pomocą ekipie filmowej. Mistrzowie grafiki komputerowej i efektów specjalnych po prostu stworzyli gołe ręce dla Craiga.

Дэниел Крэйг посчитал, что Бонду нужны кожаные перчатки в кадре Оружие Джеймса Бонда распознаёт лишь его отпечатки пальцев Пистолет просто не мог распознать агента в перчатках