W miniony weekend w Los Angeles, która po Nowym Jorku, Londynie, Mediolanie i Paryżu była od dawna piątą stolicą mody, zachwycający pokaz męskiej i damskiej kolekcji kurortowej marki Moschino.

Gwiezdna artyleria

Na podium pojawiły się znane modele - Miranda Kerr, która otworzyła serial, Chanel Iman, Alessandra Ambrosio, Stella Maxwell, Jordan Dunn, Jasmine Toukis, Devon Aoki. Firma była córką aktora Stephena Baldwina, Hayley Baldwin, syna Cindy Crawford, Presleya Gerbera, brata Gigi Hadid.

W holu można było zobaczyć wszystkie znajome twarze. Wśród widzów, którzy kupili bilet na pokaz za 400 USD, siedzieli Katy Perry, Cindy Crawford z całą rodziną, Soko, Anną Cleveland, Amber Rose, Vanessą Hudgens, Christiną Millian.

Czytaj także
  • Kristen Stewart i Stella Maxwell widzieli się razem po plotkach o romansie aktorki z Robertem Pattinsonem
  • Podczas gdy Kaya Gerber w czerwonym bikini przechodzi przez plażę w Miami w sieci skandalu
  • Zdjęcie dnia: Wysoce ciężarna Miranda Kerr na spacer

Ulubiona dekada

Jeremy Scott, dyrektor kreatywny włoskiej marki, nie ukrywa, że ​​odczuwa nostalgię za wolnością lat 60-tych. Tym razem, tworząc kolekcję dla Moschino, couturier postanowił stworzyć wybuchową mieszankę haftu indyjskiego, odbitek psychedelicznych i graficznych, kolorów kwasowych. Takie zamieszanie kolorów doprowadziło do nieopisanych fanów radości subkultury hippisów, odpoczywając i nie tylko.

Миранда Керр открывала шоу  Moschino Resort 2017 Хейли Болдуин на показе в Moschino в Лос-Анджелесе Пресли Гербер
Джордан ДаннАлессандра АмбросиоВыход Девон Аоки закрывал модное дефиле
Пресли Гербер с сестрой и отцомВанесса ХадженсКейтлин Дженнер и Кэти Перри на шоу сели рядом