W przededniu wiosny Cameron Diaz, który ostatnio znacznie się poprawił, może znów pochwalić się szczupłą sylwetką. Paparazzi złapał aktorkę, która bez wahania może nosić obcisłe dżinsy w Los Angeles.

Spektakularny wygląd

W ubiegły czwartek 44-letni Cameron Diaz wskoczył w połyskującym czerwonym samochodem do restauracji Olive Garden w Beverly Hills, gdzie odbyła spotkanie biznesowe. Jednak uwagę reporterów przyciągnął nie nowy, drogi samochód gwiezdny, ale jego wygląd. Aktorka przez długi czas nie mogła pozbyć się tych dodatkowych kilogramów, które, jak się wydawało, nie obchodziły ją, ale odzyskała dawną lekkość.

Актриса Камерон Диаз

Cameron Diaz

Wychodząc z samochodu Diaz uśmiechnął się do reporterów i, będąc w doskonałym nastroju, udał się na biznesowy lunch, pokazując smukłe nogi i szczupłą talię.

 Камерон Диаз  сбросила лишние килограммы

Cameron Diaz rzucił te dodatkowe funty

Ciasna odzież

Wiedząc o wadach swojej postaci, Cameron w ubiegłym roku preferował ubrania o swobodnym kroju, ale teraz może bez obaw nosić bardziej kuszące sukienki.

Na spotkanie bardzo szczupła celebra wybrała obcisłe dżinsy, które podkreślają jej zawrotne nogi, białą koszulkę, kremowy blezer i zamszowe botki Rag & Bone. Stylowy wizerunek uzupełniła duża oliwkowa torba w dłoniach i jaskrawoczerwona szminka na ustach.

Камерон Диаз приехала на деловую встречу в Беверли-Хиллз

Cameron Diaz przybył na spotkanie biznesowe w Beverly Hills

Актриса Камерон ДиазДаже объемная одежда не могла скрыть лишний вес Камерон

Nawet masowe ubrania nie mogły ukryć nadwagi Cameron

Czytaj także
  • Cameron Diaz potwierdził przesłanie ukończenia kariery aktorskiej
  • Niestety, te 12 celebrytów wygląda lepiej na ekranie niż w codziennym życiu!
  • Zhub daje: w sieci śmieją się, jak wyglądałyby gwiazdy bez zębów!

Fani aktorki zastanawiają się, co spowodowało tak dramatyczne zmiany w jej wyglądzie. Być może Cameron zmusił się do utraty wagi i nie został zmuszony przez jej męża Benji Maddena, ale przez jej ulubioną pracę. Po zakończeniu zdjęć do komediowego filmu akcji "Agent: Wiek 21-go" przygotowuje się do głównej roli w komedii "Bobby Sue".

Камерон Диаз и Бенджи Мэдден в декабре прошлого года

Cameron Diaz i Benji Madden w grudniu zeszłego roku