Piosenkarz o niecodziennym wyglądzie, który uwielbia szokować publiczność i podoba fanom bogatego wokalu, to FKA Twigs. Jej występy sceniczne, kostiumy i klipy wywołują silną reakcję krytyków muzycznych. Dziewczyna nie cieszyła fanów nowymi piosenkami przez długi czas. Najwyraźniej cały wolny czas brytyjskiej piosenkarki i tancerza poświęcony jest życiu osobistemu ...

Czytaj także
  • Timothy Shalame: "Jak" chłopiec z brzoskwiniami "przeżywa falę chwały
  • 24 gwiazdki-brudny, z którego pachnie nieprzyjemnie
  • Kristen Stewart i Stella Maxwell są widziane razem po plotkach o romansie aktorki z Robertem Pattinsonem
Muzyka jest lepsza niż jakiekolwiek słowa

Talia Debrett Barnett (tak rodzice nazywali dziewczynę od urodzenia) napisała nową piosenkę. Podążając za kompozycją, zdecydowała się pracować nad klipem. I warto płacić hołd - okazało się to więcej niż warte uwagi.

4-minutowy teledysk wygląda minimalistycznie, ale jednocześnie zmysłowo i niezapomniany. I to nie jest przypadek: FKA Twigs zrobiła to w swojej sypialni, nie opuszczając łóżka!

Nucąc melodię "Good to Love", egzotyczne piękno leniwie spogląda w kamerę, wygrzewa się w łóżku, bez skrępowania pokazuje wyszkolone ciało pokryte tatuażami i kolczykami.

Zauważ, że ta piosenka była pierwszą po długiej ciszy wokalisty. Miejmy nadzieję, że burzliwe relacje z narzeczonym Robertem Pattinsonem nie powstrzymają Talii przed uszczęśliwianiu nowych piosenek.

Снять клип в своей собственной кровати - почему бы и нет Бойфренд подарил ей обручальное кольцо, они собираются тайно пожениться Видимо, певица занята личной жизнью