Słynny 37-letni aktor filmowy Channing Tatum, którego można było zobaczyć w filmach "Macho i Botan" oraz "Przysięga", stał się głównym bohaterem letniego amerykańskiego wydania Cosmopolitan. A jeśli kilka godzin wcześniej znane były szczegóły początku jego związku z przyszłą żoną Jenną Devan, co ujawnił w wywiadzie dla tego połysku, teraz prasa dyskutuje o liście, które napisał do swojej córki.

Ченнинг Татум с женой и дочерью

Channing Tatum z żoną i córką

Esej dla 3-letniego Everly

W 2013 roku dziewczyna o imieniu Everly urodziła się dla Tatuma i Dewana. To do niej ze stron Cosmopolitan postanowił włączyć aktora, pisząc mały esej. Oto słowa, które można znaleźć w jego piśmie:

"Everly, moje dziecko, jesteś najpiękniejszą i najpiękniejszą dziewczyną na świecie. Jednak tylko pojawienie się w naszym trudnym świecie nie wystarczy, abyś mógł osiągnąć swoje cele. Naprawdę chcę, abyś wziął od swojej mamy Jennę te cechy, które naprawdę podoba się wielu: otwartość, chęć ciężkiej pracy i nie wstydź się wyrażać swoich myśli, dostosowując się do ogólnie przyjętych standardów. Bardzo bym cię lubił, Everly, aby poprawnie ocenić twoje możliwości i zdolności, a nie gonić za niemożliwe. Jest to bardzo ważne, ponieważ jeśli ustawisz zbyt wysoko poprzeczkę, możesz być bardzo rozczarowany życiem. Szczerze pragnę, aby cele, które planujesz wypełnić, powinny pochodzić z głębi twojej duszy, a nie być narzucone przez społeczeństwo i standardy. "
Дженна Деван и Эверли

Jenna Dewan i Everly

Po tym, Tatum zaczął mówić o wspieraniu swojej córki:

"Zawsze, gdy próbujesz znaleźć się na tym świecie, szukaj odpowiedzi na różne pytania, wiedz, że porażka może cię czekać. Jest to całkowicie normalne i nie powinno to być niepokojące. Ja i Twoja matka zawsze będziemy was wspierać i pomagać wam przezwyciężyć te trudności. Najważniejszą rzeczą jest nie wyłączać zamierzonej ścieżki i wspinać się cały czas. "
Дочь Ченнинга Татума и Дженны Деван Эверли

Córka Channing Tatum i Jenna Dewan Everly

Czytaj także
  • Osoby wtajemniczone odpowiedziały na pytanie: dlaczego Channing Tatum i Jenna Devan się rozdzieliły?
  • Channing Tatum i Jenna Devan są hodowane
  • Mariah Carey podczas Kids 'Choice Awards 2018 ze swoim byłym mężem i dziećmi

Wiecznie wychowuj w wielkiej miłości

Pomimo takich pożegnalnych słów, chociaż córki znanych aktorów będą 4 pod koniec tego miesiąca, Everly rośnie w bardzo dobrej atmosferze. Jak powiedział przyjaciel Tatum, dziewczyna jest otoczona ciągłą uwagą rodziców i niań. Ponadto, słowa miłości do siebie nawzajem i Everly można usłyszeć w rodzinie aktorów wiele razy. Jenna i Channing uczyły jej córkę od urodzenia, że ​​najważniejsza jest miłość w życiu.

Эверли окружена постоянным вниманием родителейВ семье актеров царит любовь и гармония

W rodzinie aktorów panuje miłość i harmonia

Татум написал эссе для своей дочери

Tatum napisał esej dla swojej córki