Podczas gdy były wokalista One Direction Zayn Malik zastanawia się, czy kontynuować karierę solową jako piosenkarz, czy nie, ponieważ, jak wcześniej przyznał Zayn, trudno mu radzić sobie z atakami paniki na scenie, postanowił spróbować siebie jako projektant. Dziś zaprezentował swoją kolekcję butów, którą stworzył w związku z modnym Domem Giuseppe Zanottiego.

Зейн Малик

Zane Malik

4 modele butów od Malik

Zane zdecydował się przestrzegać zasady: mniej znaczy lepiej, ale lepiej. Dlatego po konsultacji z założycielem marki, 59-letnim Giuseppe Zanotti, wokalista i projektant opracowali 4 modele męskich butów: dwie pary adidasów i dwie pary butów. Najpierw pojawiły się w Internecie szkice przyszłej kolekcji, a następnie same zdjęcia i modele. Fani Malik i Zanotti będą zainteresowani faktem, że buty są prezentowane tylko w kolorze czarnym, a trampki w kolorze brązowym i zielonym. Nawiasem mówiąc, te ostatnie raczej nie będą przydatne w sporcie, ale chodzenie po ulicach miasta w nich jest całkiem możliwe.

Эскизы Малика и Занотти

Szkice Malika i Zanottiego

Po zaprezentowaniu butów w Internecie, Zane powiedział te słowa o swojej pierwszej kolekcji:

"Zanim podjąłem propozycję współpracy, przez pewien czas studiowałem prace Giuseppe, a potem poprosiłem o obserwację jego pracy. To była wspaniała rozrywka. Przypomniało mi to, jak pracuję nad moimi piosenkami i muzyką. Więc pomyślałem, że będziemy mieli świetny duet. "
Совместная работа Giuseppe Zanotti и Зейна Малика

Współpraca Giuseppe Zanottiego i Zayna Malika

Czytaj także
  • Zayn Malik podziękował Gigi Hadid za jego miłość i nakręcił nowy film.
  • Teraz zielony: Zayn Malik farbował włosy
  • Zayn Malik radykalnie zmienił obraz po rozstaniu z Gigi Hadid

Zanotti i fani są zachwyceni ideami Malika

Jak się później okazało, słynny projektant Zanotti zmienił coś w modelach piosenkarza, ale ogólny trend, design i drobne elementy pozostały z Zayna. Więc Giuseppe skomentował pracę z Malik:

"Zane dla mnie to idealny przedstawiciel dzisiejszej młodzieży. Można go nazwać ikoną stylu, ponieważ obrazy piosenkarza są zawsze bezbłędne. Pracując z nim, dowiedziałem się dużo o tym, co preferują młodzi ludzie na jego poziomie, a ja, szczerze mówiąc, byłem trochę zaskoczony. Praca z nim była łatwa i przyjemna. "
Зейн Малик сам рекламирует свои творения

Sam Zayn Malik reklamuje swoje dzieła.

Fani piosenkarza również nie odstąpili od tego, co zobaczył i napisali wiele pozytywnych opinii na temat butów, które opracował: "Jestem zachwycony czarnymi butami z zamkami. Już teraz bardzo ich chcę! "," Zayn - dobra robota. Bardzo fajne buty! "," Zawsze wiedziałem, że Malik był utalentowany. Bardzo piękna kolekcja "itp.

Nawiasem mówiąc, wszyscy fani, a także ci, którzy lubili buty i trampki młodego piosenkarza, będą mogli je znaleźć w sklepach już pod koniec stycznia. Ceny nie są zbyt demokratyczne i zaczynają się od 795 USD za parę. Najdroższe buty będą kosztować 1295 dolarów.

Ботинки, которые многим пришлись по вкусуКапсульная коллекция от Зейна Малика

Kolekcja kapsuł Zayna Malika