Shia LaBouf i Miya Goth kochają się nawzajem, ale nadal nie są oficjalnie mężem i żoną. Oryginalna ceremonia w Las Vegas, zorganizowana przez nich, okazała się romantycznym świętem, którego ekscentryczna para chciała się zadowolić.

Partia tematyczna

Pewnego dnia opowiedzieliśmy o nieoczekiwanym ślubie miłośnika różnych wykonań 30-letniego Shiai LaBafa i jego 23-letniej ukochanej Mii Goth. W poniedziałek, w obecności swoich najbliższych przyjaciół i bliźniaka Elvisa Presleya, złożyli przysięgi lojalności, wymienili pierścienie i zatańczyli pierwszy taniec nowożeńców w kaplicy Viva Las Vegas.

Niesamowici dziennikarze

Publikacje informacyjne obejmowały stanowe biuro stanu Nevada z komunikatami z prośbą o potwierdzenie związku Shayi i Mii i otrzymały rozczarowującą odpowiedź.

Oficjalne oświadczenie złożył przedstawiciel sądu okręgowego, wyjaśniając, że nie ma żadnych zapisów dotyczących rejestracji związku Miss Goth i pana LaBafa.

Шайя Лабаф и Мия Гот официально не женаты
Czytaj także
  • Shia LaBeouf może zapłacić 5 milionów dolarów za znieważenie barmana w miejscu pracy
  • Shia Labaf bierze udział w politycznym skandalu!
  • Shia LaBeouf i Mia Got mają ślub w Las Vegas

Wygląda na to, że ślub Shayi LaBafa i Mia Goth był tylko podróbką, i wciąż mają czas, aby pomyśleć o wykonalności tego małżeństwa.

Церемония в Лас-Вегасе оказалась фейком Представитель окружного суда штата Невады заявил, что у них нету свидетельств