Nestle całkowicie dla jednego z najsłynniejszych rozmiarów modeli na świecie Tess Holliday nie stanowi problemu. Któregoś dnia była na to odpowiednia okazja - Dzień Nudystów, obchodzony corocznie w USA od ponad czterdziestu lat.

Rażąca fotografia

W tym roku 32-letnia Tess Holliday postanowiła przyłączyć się do obchodów Dnia Nudystów. Model, którego waga przekroczyła 155 kilogramów o wysokości 160 centymetrów, umieścił w ramie Instagram, na której jest zupełnie naga. Pod zdjęciem pogrubionym model wymiarowy napisał:

"Nienawidzą cię, ponieważ oni nie są tobą".
Тесс Холлидей полностью обнажилась в Instagram

Tess Holliday jest całkowicie odsłonięta na Instagramie

Trochę cenzury wciąż jest na zdjęciu, na którym leży na boku na śnieżnobiałym łóżku, pokazując swoje liczne tatuaże. Przy pomocy edytora zdjęć Tess zakryła intymne części ciała, w przeciwnym razie ramka naruszała zasady dotyczące sieci społecznościowych i natychmiast zostałaby usunięta przez moderatorów.

Wesoły bbw

Pomimo tego, że Holliday, która jest szczęśliwą matką dwojga dzieci, waży prawie trzy razy więcej niż przeciętna dziewczynka, nie waha się nad swoimi przepysznymi formami. Zwolennicy biopozytywów uważają Tess za swojego idola i dziękują za inspirację i wzór do naśladowania, nie bez negatywnych stanowisk adresowanych do modelu, ale zaginęli w komplementach, z którymi jej wstążka była pełna.

Тесс и Ник Холлидей со своим общим сыном Боуи

Tess i Nick Halliday ze swoim wspólnym synem Bowie

Czytaj także
  • Obraz dnia: Amal Clooney w koronkowym czerwonym topie z pociągiem
  • 10 rewelacji: jak naprawdę wyglądają ciała modeli o powiększonych rozmiarach?
  • Siostry Hadid, Ashley Graham i inni zaprezentowali kolekcję Prabal Gurung na Fashion Week w Nowym Jorku

Nawiasem mówiąc, Dzień Makaronowy został oznaczony przez inny popularny model o rozmiarze plus, Ashley Graham, 29, dzieląc się z subskrybentami nagim czarno-białym ujęciem, w którym urodziła się jej matka.

Эшли Грэм

Ashley Graham