Nie tak dawno temu znani wydawcy i żółta prasa mieli mnóstwo nagłówków, że Daniel Craig miał nietradycyjną orientację seksualną. Sam aktor zaprzecza temu faktowi, ale trudno też udowodnić, że jest gejem.

Czy gej Daniel Craig?

Plotki, że Craig - homoseksualny pojawił się dawno temu. Ale nie można było w nie uwierzyć - aktor był stale "z kobietami":

  1. W 1992 Daniel Craig poślubił Fionę Laundon, która urodziła mu córkę. Para rozpadła się, mieszkając razem tylko przez 2 lata. Fiona i Daniel rozpadli się za obopólną zgodą i wspólnie wychowali dziecko.
  2. W 1996 r. Craig zaczął spotykać się z niemiecką aktorką Heike Makatch - powieść ta trwała aż 8 lat, ale w końcu to się rozpadło.
  3. Potem Daniel Craig wykręcił romans z producentem Satsuki Mitchell. Nawet złożył dziewczynie propozycję, ale nigdy nie przyszedł na ślub.
  4. W 2011 roku Daniel potajemnie poślubił Rachel Weiss - aktorzy razem wystąpili w filmie "Dom marzeń", a to małżeństwo zakończyło się sukcesem. Nawiasem mówiąc, na wesele zaproszono tylko 4 osoby, wśród których była już dojrzała córka Craig z pierwszego małżeństwa i syn Rachel. Agent 007 zabrał Rachel Weiss od reżysera Darrena Aronofsky'ego po 10 latach małżeństwa.

Daniel Craig w klubie gejowskim

W 2010 James Bond "złapał" w czyn. Jego fani byli zszokowani wiadomością, że brutalny człowiek, namiętny bicie serca, bohater ekranu ma niekonwencjonalną orientację. Faktem jest, że Daniel Craig został zauważony w klubie gejowskim. W tym pikantnym miejscu został przyłapany na paparazzi. Craig nie spędził wieczoru samotnie, przybył tam w towarzystwie innego młodego mężczyzny. Wyglądało jak para, według relacji naocznych świadków, wcale nie dwuznaczne, według niektórych relacji głaskały się, tańczyły razem, a nawet całowały.

Orientacja Daniela Craiga po tym wydarzeniu natychmiast okazała się tematem dyskusji, a nie tylko zwykłych widzów, ale także krytyków filmowych, pracowników firmy filmowej. Mówiono, że nie wszyscy dyrektorzy już chcieli zobaczyć Daniela Craiga.

Ale prawda jest taka, lub fałszywe kłamstwo, które jest wymyślone, jest prawie niemożliwe, aby powiedzieć na pewno. Z jednej strony, naoczni świadkowie nie dostarczyli ani jednego zdjęcia szokującego faktu, z drugiej - Daniel Craig nie zaprzeczył tej informacji.

Jaka jest orientacja Daniela Craiga?

Daniel Craig nie tylko nie przyznał się do niekonwencjonalnej orientacji, wręcz przeciwnie, mówił o tym krytycznie. Na przykład w jednym z wywiadów Daniel Craig mówił o orientacji swojej postaci. Na tym był zmuszony omówić ramy z filmu "007: Współrzędne Skyfall, gdzie Reil Silva dotyka nóg, klatki piersiowej Bonda, kiedy siedzi na krześle. Niektórzy mają pewne założenia, że ​​bohaterowie mieli wcześniejszy związek. Ale Daniel Craig jednoznacznie określił orientację i orientację Bonda. Powiedział, że Bond można nazwać kobieciarzem, ale z pewnością nie gejem.

Możesz mieć inne podejście do plotek na temat orientacji Daniela Craiga. Żaden dowód jego niekonwencjonalnej orientacji w rzeczywistości nie istnieje, z wyjątkiem być może fałszywych historii. Aktor jest stale otoczony kobietami - towarzyszą mu nie tylko w filmach, ale także w życiu, ma córkę, z którą spędza sporo czasu. W związku z tym można założyć, że tradycyjna relacja jest nadal bardziej związana z Bondem.

Czytaj także
  • Dlaczego Daniel Craig jest doskonałym wykonawcą Jamesa Bonda z XXI wieku?
  • Daniel Craig odpowiedział "Tak!" Do oferty producentów, aby ponownie zagrać Bonda
  • Rachel Weiss zaprzeczyła plotkom o rozstaniu z mężem Danielem Craigiem

Kolejnym argumentem za zwątpieniem fanów może być szczęśliwe małżeństwo Daniela Craiga, które trwa dłużej niż 4 lata - w tym czasie aktor nie został skazany za niewierność, o kłótnie rodzinne również nic nie wiadomo.

поклонники гадают правда ли у Дэниела Крейга есть другкомпрометирущий кадр для Дэниела Крейгакадр из Бондиады где есть некий намек на нетрадиционную ориентацию Бонда
образ мужественного и сильного Бонда не очень ассоциируется с гомосексуалистомДэниел Крейг отлицает свою нетрадиционную ориентациюКрейг он же Бонд знает толк в женщинах
Дэниел Крейг хорошо общается со своей дочерьювсе отношения Крейга были страстнымиДэниел Крейг с супругой