Mariah Carey znów była w środku skandalu związanego z finansami. Tym razem nie jest powódką, ale pozwanym. Co jednak nie przeszkadza piosenkarzowi, czerpiącemu z towarzystwa młodego chłopaka.

Istota roszczeń

Dwa zlikwidowane koncerty Mariah Carey w Ameryce Południowej, a mianowicie w Argentynie i Chile, w ramach trasy Sweet Sweet Fantasy jesienią 2016 r., Były przeszkodą.

Pierwszym, który stanął na wojnie, był Cary, oskarżając FEG Entretenimientos, który zorganizował jej występ w Ameryce Południowej. Pop-diva powiedziała, że ​​musiała odwołać koncerty w mniej niż tydzień, co spowodowało szkodę w jej wizerunku biznesowym, ponieważ nie otrzymała pełnej kwoty opłaty na uzgodniony numer, a działanie na kredyt nie było w jej przepisach.

Мэрайя Кэри на сцене

Mariah Carey na scenie

Kilka dni temu firma promująca karę zdecydowała się ukarać "woźnicę z wołowiny", składając pozew w sądzie federalnym w Kalifornii. Dokumenty mówią, że konto Cary'ego zostało przeniesione do 75% jej opłaty w wysokości 703,100 USD, co jest standardowym procentem jej zwykłej przedpłaty za wykonanie.

Nie rozmawiając o swoich fałszywych roszczeniach, Mariah po prostu nie przyjechała do Chile i Argentyny, chociaż fani i organizatorzy czekali na nią, którzy teraz domagają się odzyskania 1 miliona dolarów odszkodowania i 2 milionów szkód dla gwałciciela.

Życie osobiste jest najważniejsze

Ewentualna utrata sprawy nie obchodzi zbytnio 47-letnia Carey, która, całkowicie polegając na swoim zespole prawników, czuje się mile widziana i uwielbia obok 34-letniego choreografa Briana Tanaki.

Czytaj także
  • Były asystent Mariah Carey pozywa ją
  • Mariah Carey przyznała, że ​​cierpi na chorobę afektywną dwubiegunową
  • 12 sławnych kobiet, którym udało się zachować dziewictwo przed ślubem

Gołębie spędzają razem swój wolny czas. W środę, promieniując szczęściem, Mariah, która nie puściła chłopaka, została zamknięta w restauracji w Malibu. I niech cały świat czeka ...

Брайан Танака и Мэрайя Кэри

Brian Tanaka i Mariah Carey

Сладкая парочка Брайан Танака и Мэрайя Кэри