Seks skandal z udziałem Kevina Spaceya nie ustępuje. Wobec słynnego aktora, który został przyłapany nie tylko na brudnym szykanowaniu przedstawicieli własnej płci, ale także w pedofilii, złożono nowe oskarżenia.

Ośmiu więcej ofiar

Jak wiecie, w ostatnich latach 58-letni Kevin Spacey był gwiazdą serii "House of Cards", grając fikcyjnego prezydenta Stanów Zjednoczonych przez sześć sezonów. W świetle objawień, które spadły na szarą głowę aktora, ośmiu byłych i obecnych pracowników serialu, którzy pracowali z nim nad projektem natychmiast poinformowało CNN o jego niewłaściwym zachowaniu.

Квин Спейси в сериале

Queen Spacey w serii Cards House

Poszkodowani twierdzą, że Spacey, będąc ważną osobą w projekcie, poza nieprzyzwoitymi frazesami, zachowywał się jak drapieżnik i pozwalał sobie na ich dotyk, mianowicie dotknął ich nóg i usiłował złapać bardziej intymne miejsca. Wszyscy oni są młodymi ludźmi, którzy bali się gniewu wpływowego artysty i dlatego milczeli.

Firmy Media Rights Capital, Netflix, produkując "House of Cards", po raz kolejny oświadczyły, że nie wiedziały o niewłaściwym zachowaniu aktora. Nawiasem mówiąc, producenci odnoszącej sukcesy serii postanowili ją zamknąć.

Устроители Эмми заявили, что передумали вручать премию Спейси

Organizatorzy Emmy powiedzieli, że zmienili zdanie, aby nagrodzić Spacey Award.

Czytaj także
  • Christopher Plummer: "Powiedziałem Ridleyowi" Tak ", zanim przeczytam scenariusz!"
  • Lalki tego artysty są tak realistyczne, że się boisz!
  • Reżyser Ridley Scott opowiedział o tym, dlaczego powtórzył "Wszystkie pieniądze na świecie" i wyciął Kevina Spaceya

Zobaczymy wkrótce

Po oskarżeniach i publicznej reakcji Spacey, zdając sobie sprawę z marności swojej kariery aktorskiej, chciał poczekać na burzę i wyruszył na nieokreślony urlop. To stwierdził agent aktora, dodając, że Kevin musi dokładnie przemyśleć, co się stało, szukając niezbędnej pomocy.

Энтони Рэпп, который первый сообщил о домогательствах Кевина Спейси

Anthony Rapp, który po raz pierwszy donosił o prześladowaniu Kevina Spaceya