Zastępcy kawalerowie w Hollywood stają się coraz mniejsi. Chris Evans wybrał Minku Kelly na partnera życiowego, a George Clooney poślubił czarującego prawnika. Tylko słynny aktor Leonardo DiCaprio nie spieszy się, aby pozbyć się statusu wiecznego kawalera. Oczywiście spotyka się z dziewczynami, ale przed formalną rejestracją stosunków sprawa jeszcze się nie rozwinęła. Jednak wszystko może zmienić powieść dzięki modelowi Nina Agdal. Warto zauważyć, że historia ich związku nie jest nowa. W 2014 roku Leonardo DiCaprio i Nina Agdal miały dla siebie romantyczne uczucia. Paparazzi widywali ich razem więcej niż raz, ale wszyscy kochankowie zaprzeczyli. Potem powieść nie trwała długo, a po kilku miesiącach aktor zainteresował się polskim modelem Eloy Kavalek. Podobnie jak wszystkie poprzednie pasje, zrezygnowała w ciągu kilku tygodni. Mniej więcej w tym samym czasie nagrodzony Oscarem aktor ponownie pojawił się publicznie wraz ze znaną dwudziestoczteroletnią blondynką, wzorem duńskiego pochodzenia. I, najwyraźniej, tym razem para jest poważna, ponieważ plotki, że Leo DiCaprio i Nina Agdal biorą ślub, nie ustępują.

Poważnie i przez długi czas

Według zachodnich mediów powieść czterdziestoletniego Leonardo DiCaprio i Duńczyka Niny Agdal jest w toku. Na początku czerwca 2016 r. Spotkali się w nowojorskim nocnym klubie, a aktor zrozumiał, że nie jest gotowy na to piękno. Według intruza blisko Niny, dziewczyna długo czekała na to spotkanie, ponieważ nie zapomniała o byłym chłopaku. Dziś dziewczyna, która została nakręcona dla Sports Illustrated i wielokrotnie brała udział w pokazach Victoria's Secret, tworzy firmę nie tylko na imprezach, ale także na plaży. Tak więc w lipcu 2016 roku para została zauważona na jednej z plaż Malibu. Leonardo i Nina byli tak uniesieni pocałunkami, że paparazzi, ukrywając się w krzakach, pozostali niezauważeni. Plotka głosi, że aktor ostatecznie zakochał się poważnie.

Ди Каприо и Агдал на пляжеЛеонардо и НинаПапарацци запечатлели поцелуй пары

Oczywiście model o idealnej figurze nie dba w ogóle o zmiany, które zaszły w ciele swojego gwiazdora. W ciągu ostatnich kilku miesięcy Leonardo DiCaprio wyraźnie wyzdrowiał. Sieć żartuje nawet, że te dodatkowe funty są wynikiem licznych przyjęć z dużą ilością przekąsek i napojów, które aktor organizuje na cześć odbiór długo oczekiwanego "Oscara" . Ale sam Lew najwyraźniej nie dba o podwójne podbródki, zwiotczałą skórę i duży brzuch. Na fotografiach aktor wygląda raczej spokojnie, a światła w jego oczach dowodzą, że jest zadowolony z życia.

Czy ślub jest tuż za rogiem?

Jesienią 2016 roku okazało się, że Leonardo DiCaprio poślubił Ninę Agdal. Nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia, ale, zgodnie z informacją ze źródeł bliskich małżeństwu, aktor złożył propozycję dwudziestoczteroletniej kobiecie, której dziewczyna oczywiście nie mogła odmówić. Dłoń i serce Leonardo DiCaprio zostały zaoferowane Ninie Agdal podczas romantycznej kolacji w jednej z luksusowych restauracji w Los Angeles. Dziewczyna była bardzo zaskoczona i zachwycona, ponieważ od dawna marzyła o stworzeniu silnej rodziny.

Czytaj także
  • Uścisk Camilla Morrone i Leonardo DiCaprio na imprezie karnawałowej Coachella Neon
  • Timothy Shalame: "Jak" chłopiec z brzoskwiniami "przeżywa falę chwały
  • 24 gwiazdki-brudne, co nieprzyjemnie pachnie

Teraz kochankowie potajemnie przygotowują się do ceremonii zaślubin. Mówią, że DiCaprio osobiście planuje uroczystość, ponieważ jest zaniepokojony jej przyjaznością dla środowiska. Tak więc elektryczność w miejscu ślubu powinna być produkowana przez panele słoneczne, a wszystkie meble na zamówienie aktora będą wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu. A Nina, która uwielbia zakupy, nadal jest zainteresowana wyborem sukni ślubnej. Wygląda na to, że ślub DiCaprio i Agdal już w 2017 r. Może uzyskać status najgłośniejszego.

Леонардо Ди Каприо Нина очень любит шопинг Нина Агдал занимается благотворительностью
Нина и ЛеоВлюбленные часто проводят время вместеВ повседневной одежде знаменитостей не узнать