Znana oburzająca projektantka mody Vivienne Westwood, mimo swojej starości, a ma teraz 74 lata, ma bardzo dobrą reakcję. Oglądając demonstrację swojej kolekcji, kobieta zauważyła, że ​​marynarka jednego z jej modeli była rozpięta, całkowicie odsłaniając piersi dziewczyny. Jednak projektantka nie straciła głowy i po minucie była już obok modelu.

Moje niepowodzenia nie są powodem niepowodzenia

Reakcja kobiety w średnim wieku, która na dodatek miała na sobie ogromne obcasy, zadziwiała nie tylko fotografów, ale także oddanych fanów i gości. Nikt od projektanta nie spodziewał się, że po rozpięciu marynarki i zsunięciu się z ramion modela, Vivian nie pozwoli mu tego zrobić. Po tak błyskawicznej reakcji pokaz został zawieszony na kilka minut, aż projektant mody poprawił błąd i opuścił podium. Jak tylko projektant zajął jej miejsce w pierwszym rzędzie, serial kontynuował.

"Moje niedociągnięcia nie są powodem, dla którego dziewczyna ma się zhańbić i pokazać jej piersi publicznie. Musiałem zapobiec tej awarii i zrobiłem to "- powiedziała w wywiadzie po koncercie.

Czytaj także
  • Vivienne westwood lesbian? W każdym razie była zakochana w Kate Moss ...
  • Vivienne Westwood znów zaskakuje: kąpiel raz w tygodniu jest tajemnicą
  • Vivienne Westwood ukoronowała Pamelę Anderson

Słynni goście na wystawie w Vivien

Nie jest tajemnicą, że kolekcje Vivienne Westwood nie zawsze są rozumiane przez społeczeństwo i były wielokrotnie krytykowane. Jednak, podobnie jak wszyscy projektanci, ma swoich wiernych fanów. Tacy ludzie to lekkoatleta Lewis Hamilton, zawodnik Formuły 1 World. Chociaż młody człowiek nie był ubrany w skandaliczne ubrania od Vivienne Westwood, ale - powiedział - zawsze podziwiał kreatywność tej niezwykłej kobiety.

Ponadto, po koncercie, przyjaciele projektanci w Internecie opublikowali swoje zdjęcia z modelami, które zostały zrobione przed koncertem. Vivienne ma tradycję: pozwala jej bliskim znajomym i młodym ludziom fotografować ubrania, które pojawią się na wybiegu już wkrótce. Jej zdaniem nie tylko daje to gościom dobry nastrój, ale także ładuje pozytywne modele pokazujące jej kreacje.

Вивьен Вествуд Вивьен Вествуд не дает модели опозориться Ошибки надо исправлять вовремя
Льюис Хэмилтон на показе у Вивьенпосле показаГости на показе
Фотосессия перед показомМужская коллекция осень/зима 2016Эпатажная мода от Вивьен Вествуд