Powiązania Gerard Pique i Shakira były pierwotnie podobny do latynoamerykańskiego serialu: miłość od pierwszego wejrzenia, zazdrość i separacji. Sześć lat temu nikt nie przypuszczał, że ich para stanie się uosobieniem rodzinnej sielanki.

Семья вызвала всеобщее восхищение

Zbiór osobistych osiągnięć rodziny Gerarda Piqué i Shakiry został uzupełniony w tym tygodniu solidnymi nagrodami. Podczas prezentacji nagrody Estrella Catalan dla sportu i nagrody muzycznej Los40 Music Awards para była z synami i promieniowała radością.

Отношения пары изначально были похожи на  сериал Gerard Pique jest najlepszym graczem Katalonii 2016

Prezentacja Estrella kataloński Sport nagroda była ważnym wydarzeniem w karierze sportowej Gerard Pique, został uznany za najlepszego gracza Katalonii w 2016 roku.

Шакира и Жерар  с детьми стали гостями премии Estrella Catalan в Барселоне

Shakira i Gerard z dziećmi zostali gośćmi Estrella Catalan Award w Barcelonie

Na scenie po nagrodzie pojechał z synami Saszą i Milanem. Dzieci zachowywały się bezpośrednio, co budziło sympatię w sali i podczas uroczystości. Nie kryjąc radości, wzięli figurkę w swoje ręce i zaczęli pozować do fotoreporterów. Przed opuszczeniem sceny Milan "ucałował" trofeum piłkarskie i uroczyście zawiózł go na korytarz do matki.

Жерар Пике с сыновьями Сашей и Миланом получает награду Estrella Catalan

Gerard Piqué z synami Saszą i Milanem otrzymuje nagrodę Estrella Catalan

Милан помог отцу забрать заслуженную награду

Milan pomógł ojcu odebrać zasłużoną nagrodę

Сыновья Саша и Милан помогли отцу на вручении награды Shakira jest uznawany za najbardziej udany latin piosenkarza wersji Los40 Music Awards

Rodzinny triumf kontynuował Shakirę, zgodnie z Los40 Music Awards, piosenkarka została uznana za najbardziej utytułowanego wykonawcę w języku łacińskim i została wyróżniona honorową statuetką. Podczas gdy otrzymała nagrodę, cała rodzina wsparła ją w sali.

Выступление Шакиры на церемонии Los40 Music Awards

Występ Shakiry na ceremonii Los40 Music Awards

Ze względu na to wydarzenie i możliwość poparcia Shakiry podczas ceremonii Gerard Pique zrobił przerwę w procesie szkolenia. Przypomnijmy, że klub "Barcelona" bierze teraz udział w Pucharze i Mistrzostwach Hiszpanii, więc każdego dnia gracze są wyznaczani z minuty na minutę.

Czytaj także
  • Shakira zapłacił 25 milionów dolarów, aby nie trafiły do ​​więzienia
  • Na przekór plotkom o rozstaniu Gerard Piquet i Shakira spędzają czas z dziećmi w Barcelonie
  • Shakira może pójść do więzienia za uchylanie się od podatków
Шакира получает награду на церемонии Los40 Music Awards

Shakira dwukrotnie zdobyła nagrodę w Los40 Music Awards. Współpraca z Carlos Vives i piosenki La Bicicleta został uznany za najlepszego przeboju roku.

Шакира с наградой

Shakira z Los40 Music Awards

Jesteśmy pewni, że synowie piosenkarza byliby szczęśliwi, gdyby otrzymali nagrodę razem z jej matką i ponownie dali powód do uroczych komentarzy na portalach społecznościowych i fotoreportażach, ale pozostali usiedli z ojcem na sali.

Жерар Пике и Шакира с сыновьями Сашей и Миланом

Gerard Piqué i Shakira z synami Saszą i Milanem

Жерара Пике отложил подготовку к матчу ради Шакиры

Gerard Pique odłożył przygotowania do meczu na Shakirę

Шакира с сыном Сашей