Ostatnio w kilku zachodnich publikacjach pojawiły się świeże zdjęcia młodszej córki Demi Moore i jej młodego mężczyzny. Wielkooki reporterzy mogli zobaczyć obrączkę na palcu dziewczyny! Jest to bezpośredni dowód, że 22-letnia awanturniczka i najmłodsza córka "twardego orzecha" bez rozgłosu ukształtowały związek ze swoim dawnym kochankiem Morganem MacDonaldem.

Дочь Брюса Уиллиса и Деми Мур тайно вышла замуж

Istnieją podstawy dla tych podejrzeń: faktem jest, że przyjaciele pary powiedzieli, że wielokrotnie słyszeli, jak Tallulah i Morgan nazywali się nawzajem małżonkami. Ponadto w sieciach społecznościowych ich status stanowi, że oboje są małżeństwem. Zbieg okoliczności? Czy tylko młodzi ludzie lubią "grać w rodzinę"?

Рука с кольцом Tajne wesele czy gorączkowa wyobraźnia?

W każdym razie ani kochankowie, ani ich rodzice nie wydali oficjalnych oświadczeń na temat małżeństwa, jednak dziennikarzom udało się uzyskać komentarz od Alishy, ​​matki rzekomego nowożeńca. Powiedziała, że ​​wie o poważnym związku jej 23-letniego syna i Tallulah. Ale nie są na tyle młodzi, aby myśleć o stworzeniu własnej rodziny. Bruce Willis's Matchmaker odpowiedział ironicznie reporterom:

"Wiem, że jeszcze nie są małżeństwem. Zobaczę je za kilka dni i dowiem się wszystkiego poprawnie. Jeśli ta plotka okaże się prawdą, prawdopodobnie umrę na miejscu.
Сладкая парочка на прогулке

Najciekawszą rzeczą jest to, że Talloula nie jest obca - jest nieustannie w świetle mediów z powodu swoich skandalicznych wybryków. Jako nastolatka dziewczynka czuła się jak brzydkie kaczątko, stale porównując się ze starszymi siostrami i piękną matką. Te kompleksy doprowadziły do ​​rozwoju zaburzeń psychicznych, alkoholizmu, a nawet narkomanii!

Фотосессия Тайлера Шилдса в работе

Młoda dama przechodziła rehabilitację w elitarnych klinikach dla złotej młodzieży i była w stanie poradzić sobie ze szkodliwymi nawykami.

Таллула не раз становилась героиней скандальных хроник Czytaj także
  • Przeciętna córka Bruce'a Willisa wygrała z subskrybentami z dobrym ujęciem
  • Tallulah Willis pokazała swoje szczupłe i wysportowane ciało na wakacjach z przyjaciółmi
  • Córki Demi Moore i Bruce Willis ponownie zaszokowały publiczność

Z biegiem czasu Siostra Rumer i Scout zakochali się w sobie, jej ciele i twarzy - wielokrotnie pozowała nago i uczestniczyła w skandalicznych działaniach artystycznych. Najnowszą sztuczką Tallulah jest sesja zdjęciowa Tyler Shields, w której dziewczyna zostaje schwytana w jednoznaczne pozy.