Daniel Day-Lewis może być dumny ze swojego najstarszego syna, 20-letniego Gabriela Kane'a. Oczywiście do chwały właściciela trzech "Oscarów" wciąż jest daleko, ale młody człowiek z niezapomnianym wyglądem zdążył już udać się na podium podczas pokazu Chanel, stał się twarzą Calvina Kleina, pojawił się w Teen Vogue, a teraz przypomniał sobie, grając w reklamie francuskiej marki Zadig & Voltaire.

Odpowiedni wygląd

Przedstawiciele Zadig & Voltaire, mówiąc o swoim wyborze, powiedzieli, że Gabriel, który ma odpowiednie cechy (wyraźnie określone kości policzkowe, jasne niebieskie oczy, spoglądając spod czarnych brwi), idealnie pasuje do wizerunku nowej kolekcji.

W jednym z ujęć, model próbował na kurtce khaki, ubrany w biały T-shirt i beżowe spodnie, az drugiej, siedzi na drabinie w koralowym swetrze i czarne spodnie wsuwane w buty. Kane zagrał także w filmie.

Nowa praca młodego mężczyzny zakochała się w ekspertach od mody, podsumowując, że miał wspaniałą przyszłość.

Czytaj także
  • Dzieci gwiazd wzięły udział w kampanii reklamowej marki Dolce & Gabbana
  • Salma Hayek powiedziała, że ​​była zazdrosna o męża na kobietę o imieniu Elena
  • Jegor Creed i Diana Melison

Jabłko z jabłoni

Rodzice wytatuowanej przystojnej Isabelle Adjani i Daniela Day-Lewisa byli razem przez około pięć lat. Liked zmienił swoją dziewczynę na Winonę Ryder i ona, nie wybaczając cudzołóstwa, zerwała z frywolnym Brytyjczykiem. Później gwiazda francuskiego kina dowiedziała się o swojej ciąży i poinformowała o tym Daniela faksem.

Złożona relacja między Isabel i Danielem została z czasem dostosowana. Gabriel jest przyjazny nie tylko z ojcem, ale także z żoną i młodszymi braćmi.

Габриель Кейн стал лицом бренда Zadig & Voltaire Юноша снялся в рекламе коллекции весна-лето 2016 модного дома Олицетворением мужественности и шика! Так считают дизайнеры марки
Габриель сотрудничает с Calvin KleinБруклин Бекхэм и  Кейн на показе BurberryЕго тело украшает множество татуировок
Молодой человек всерьез увлекается музыкойГабриель и его знаменитый отец Дэниел Дэй-ЛьюисСын похож на Дэниеля в молодости
ZADIG & VOLTAIRE - SPRING / SUMMER 2016 - MĘŻCZYZNA: