Jakie niezwykłe zbiegi okoliczności są czasami "wrzucane" przez los! Jak się okazało, aktorka Megan Markle i nieżyjąca księżniczka Diana kojarzą się nie tylko ze szczerymi uczuciami do księcia Harry'ego, ale także z czymś nieoczekiwanym.

Publikacja z Vanity Fair (@vanityfair)

Matka księcia i jego ukochana dziewczyna współpracowali z tym samym wizażystą. Chodzi o Mary Greenwell. Dzięki jej staraniom okładki edycji Vogue i Vanity Fair z księżną Dianą były po prostu zachwycające. Gwiazda serialu "Siły Wyższej" stała się dziewczyną na okładce Vanity Fair i nad jej manierą pracowała ta sama pani Greenwell.

Wiadomo, że amerykańska aktorka nie lubi, gdy jej twarz jest zbyt gorliwie przetwarzana przez photoshopa. Ma piegi, ale nie wstydzi się ich, ponieważ makijaż woli łatwy i naturalny. Właśnie dlatego wybór Megan padł na Mary. Ona, jak nikt, wie, jak delikatnie pracować z twarzą klienta, podkreślając naturalne dane zewnętrzne.

Jako fotograf, Peter Lindbergh został wybrany właśnie dlatego, że wcześniej nie był widziany w retuszu nadmiernym retuszem.

Publikacja z Vanity Fair (@vanityfair)

Pojawiając się na okładce wybitnego magazynu, dziewczyna udzieliła dziennikarzom szczerego wywiadu. Opowiedziała o okolicznościach zaznajomienia się ze "specjalną niebieską krwią", o tym, jak powieść z księciem sprawiła, że ​​stała się bardzo dobrze znana z nocy i dlaczego on i Harry wolą nie publikować szczegółów ich związku.

Kluczowe spotkanie

Czas leci bardzo szybko, Harry i Megan spotykają się już od roku! Dziewczyna zdołała zmniejszyć znajomość niemal wszystkich członków rodziny monarchy.

Publikacja z Vanity Fair (@vanityfair)

Jednak najważniejsze spotkanie, z rządzącą królową Wielkiej Brytanii, zostało przełożone na ostatnie. A teraz to ważne wydarzenie miało miejsce. Na początku miesiąca para wróciła z afrykańskich wakacji i udała się prosto do zamku Balmoral. To nic innego jak letnia rezydencja Jej Królewskiej Mości z siedzibą w Szkocji.

Znawcy powiedzieli US Weekly, że znajomość z królową przeszła bez żadnych problemów, bez żadnych problemów. Książę i jego ukochana świetnie się bawili w towarzystwie monarchii.

Publikacja z Vanity Fair (@vanityfair)

Pozostaje czekać na oficjalne ogłoszenie zaręczyn najmłodszego syna księcia Karola.

Czytaj także
  • Książę Harry po raz pierwszy wspomniał w oficjalnym przemówieniu Megan Markle
  • Ważna rzecz w bagażu Windsoru. Będziesz zaskoczony!
  • Stopy Megan Markle zrobiły furorę w sieci

Piękno Megan było szczęśliwe - czekała na oficjalną prezentację w sądzie zaledwie rok, a biedna Kate Middleton musiała znosić jej czas przez 5 lat ...