Bobby Brown, który w ubiegłym roku poniósł stratę u swojej córki (piosenkarka Bobby Christine, Whitney Houston urodziła), ponownie zostanie ojcem. Menedżer piosenkarza powiedział, że jego żona Alicia Eteredzh czeka na dziecko.

Oświadczenie dla prasy

Raport mówi, że Bobby i Alicia są szczęśliwi i niecierpliwie czekają na uzupełnienie w rodzinie. Postanowili zmienić miejsce zamieszkania i przenieść się do Atlanty.

Dla pary będzie to trzecie wspólne dziecko. Mają już 6-letniego Kasjusza i 6-miesięcznego Body Jamesona Raine'a, który urodził się na kilka tygodni przed śmiercią Bobby'ego Cristiny, który leżał w śpiączce przez sześć miesięcy.

Czytaj także
  • Nick Gordon zapłaci rodzinę Bobby Christine Brown za 36 milionów dolarów
  • Nick Gordon znalazł odpowiedzialność za śmierć swojej córki Whitney Houston
  • Bobby Brown urodził siódme dziecko

Rodzic z wieloma dziećmi

Pierwsze dziecko (syn Landona), Bobby Brown, urodziło się w 1986 roku przez jego przyjaciółkę Melika Williams. Następny kochanek Kim Ward, z którym żył przez około trzy lata, zdołał dać piosenkarce dwoje dzieci - córkę LaPrincii i syna Roberta Barisforda.

W 1992 roku muzyk poślubił Whitney Houston, w 1993 roku urodził się Bobby Christina. Po głośnym rozwodzie Brown został oskarżony o alkoholizm, zażywanie narkotyków i przemoc domową, po czym stracił pieczę nad córką.

Przy okazji, po śmierci Bobby'ego Cristiny, który stał się właścicielem milionowej nieruchomości po tragedii z Whitney, Brown nie dostał nic. Houston, jakby przewidując kłopoty, przewidywał wyjaśnić w swojej woli, że jeśli jej spadkobierca nie przeżyłby swoich 30. urodzin, to pieniądze powinny zostać podzielone między jej braci i matkę.

В 2012 года они поженились на Гавайях У пары уже есть двое общих детей  6-летний сын Брауна и маленькая дочка
Бобби с КассиусомВ браке с Уитни Хьюстон у них родилась дочь Бобби КристинаВ 2015 году музыкант потерял Бобби Кристину