Ostatnio okazało się, że 50-letnia piosenkarka Janet Jackson złożyła wniosek o rozwód z mężem miliarderem Vissamem Al-Manem. Zasadniczo w życiu jest to typowa sytuacja, jeśli wykluczysz fakt, że Janet i Vissam kilka miesięcy temu zostali rodzicami pierworodnych. To narodziny syna celebrytów nie dają odparcia krzywdzicielom i cała dyskusja rozpoczęła się w Internecie na temat tego, że Jackson, z pomocą rozwodu, chce się wzbogacić i uzyskać dobre wsparcie dla dziecka od męża.

Виссам Аль-Мана и Джанет Джексон

Wissam Al-Manah i Janet Jackson

Za Janet stała jej bliska przyjaciółka

Jak wielu zapewne wie, kilka dni temu Al-Mana opublikował na swojej stronie na Instagramie wzruszającą wiadomość od Janet, w której opowiedział o swoich uczuciach. Ta informacja tylko zachęciła ludzi do pisania negatywnych recenzji o wokalistce, aw sieciach społecznościowych wybuchł cały skandal. A jeśli do tej pory Jackson nie skomentował komentarzy fanów, to zamiast niej została stworzona przez Jill Daldalao, dyrektora kreatywnego wykonawcy. Oto słowa, które Gil napisał w Internecie:

"Nie rozumiem, jak fani wpadli na pomysł, że Jackson może manipulować nowonarodzonym synem. Teraz mówię jako bliski przyjaciel Janet i zapewniam cię, że jest daleko od biedaka. Tak, nie chodzi nawet o pieniądze, chodzi o moralność. Nawet gdyby Janet zaproponowała odszkodowanie w wysokości pół miliona dolarów, odmówiłaby. To po prostu nie w jego regułach. Te kobiety, które polują na pieniądze swoich mężów i wymagają szalonego odszkodowania po rozwodzie, nie są małżeństwem przez 4 lata. To po prostu absurd. "
Джанет не станет манипулировать сыном ради денег Czytaj także
  • Janet Jackson spędza świąteczne wakacje z nieznanym mężczyzną
  • Janet Jackson i jego syn będą świętować Boże Narodzenie w Londynie, pomimo protestu ojca dziecka
  • Janet Jackson i Jermain Dupree znów razem?

Sytuacja została skomentowana przez prawnika ds. Rozwodów

Oprócz Jill, Vicki Ziegler, adwokat rozwodowy, która teraz współpracuje z Jacksonem, wyraziła swój punkt widzenia. Tak powiedziała kobieta:

"Myślę, że te założenia fanów są niczym więcej jak fikcją. Jackson jest zamożną kobietą, która sama może zadbać o siebie i dziecko. To prawda, że ​​możliwe jest, że alimenty na syna będą naprawdę wysokie. Teraz dokładna kwota nie jest znana. Jeśli wszystko jest ustalone, tak jak chcą małżonkowie, Jackson będzie zaangażowany w wychowanie i edukację dziecka. Dlatego alimenty będą składać się z imponującej kwoty. "
Джанет с сыном на прогулке

Janet i jej syn na spacerze

Przypomnijmy, że teraz stan Janet Jackson wynosi około 175 milionów. Mówi się, że strony zgodziły się, że Janet zapłaci Al-Manie 200 milionów dolarów za wychowanie syna. Pomimo faktu, że Vissam jest miliarderem, jest to dość wysoka opłata za rozwód.

Виссам выплатит Джексон 200 млн долларов

Wissam zapłaci Jacksonowi 200 milionów dolarów