Wczoraj cały świat chrześcijański obchodził Wielkanoc. Rodzina słynnych brytyjskich Beckhamów, których członkowie publikowali zdjęcia z tego, jak spędzili weekend na swoich stronach na portalach społecznościowych, nie odstąpiła. Okazało się, że celebryci byli bardzo wszechstronnymi weekendami.

Виктория и Дэвид Бекхэм с детьми

Victoria i David Beckham z dziećmi

Victoria uderzyła wszystkich napiętą postacią.

Matka rodziny, Victoria Beckham, nigdy nie mogła się pochwalić wieloma słowami gratulacyjnymi, ale jej spektakularne zdjęcia mówią znacznie więcej niż słowa. Tym razem Victoria postanowiła pogratulować rodzinie na Wielkanoc w niecodzienny sposób. Kobieta została schwytana w kamerę w pięknym niebieskim stroju kąpielowym z głębokim dekoltem i białym koronkowym paskiem, a także w bolerku tego samego koloru. Sesja zdjęciowa odbyła się na świeżym powietrzu. Victoria znajduje się na drewnianej podłodze i kładzie na jej twarzy maskę królika. Pod zdjęciem sławna pisała te słowa:

"Modowe króliki, radosna Wielkanoc dla wszystkich. Przesyłam cały słoneczny pocałunek! ".
Виктория Бекхэм

Victoria Beckham

W ciągu kilku godzin zdjęcie to uzyskało około pół miliona znaków i towarzyszyło mu mnóstwo pozytywnych recenzji: "Co za piękno!", "Zjadłem takiego królika!", "Wspaniała rodzina. Zawsze daje pozytywne i dobre emocje "itp. Mimo to słynny piłkarz David Beckham był w stanie prześcignąć małżonka w liczbie pozytywnych recenzji i polubień. David na twojej stronie Instagram zamieścił zdjęcie przedstawiające małego kaczątko. Dlatego pogratulował wszystkim swoim abonentom na Wielkanoc i życzył wszystkiego najlepszego. W ciągu zaledwie kilku godzin ta migawka zgromadziła ponad milion polubień. Oprócz rodziców w sieci zamieszczone zdjęcia i syn Cruise. Facet pozował z małym królikiem i kaczątkiem.

Дэвид Бекхэм

David Beckham

Круз Бекхэм

Cruz beckham

Круз Бекхэм с кроликом

Cruise Beckham z królikiem

Czytaj także
  • Eva Longoria otrzymała gwiazdę na Walk of Fame: jej mąż i przyjaciele przyszedł pogratulować jej
  • 13 zatwardziałych oszustów wśród znanych osobistości
  • 16 znanych mężczyzn z wielką godnością

Niezwykły koktajl na rejs

Oprócz uroczych zdjęć z Wielkanocy tego samego dnia, David podzielił się swoimi zdjęciami z mistrzowskiej klasy kulinarnej, w której on i Cruz byli obecni. W kadrze było jasne, że chłopak ma talent do robienia zabawnych ciasteczek z krzyżykami i zerami, a David ma talent do robienia niezwykłych koktajli. Mężczyzna dzielił się nie tylko zdjęciami z nimi, ale także powiedział kompozycjom: ostrygi, surowe jajo przepiórcze, kawior i zieloną cebulę.

Круз испек печения

Cruz upieczone ciasteczka

Дэвид приготовил необычный коктейль

David zrobił niezwykły koktajl