Wczoraj w Pałacu Buckingham odbyła się jedna z trzech corocznych imprez w ogrodzie organizowanych przez Elżbietę II i członków rodziny królewskiej. Podczas wydarzenia w tym roku dziennikarze zarejestrowali na swoich aparatach nie tylko królową Wielkiej Brytanii i jej małżonka księcia Filipa, ale także jej córkę Księżniczkę Annę, Kate Middleton i księcia Williama, a także wiele innych. To wydarzenie jest w symbolicznym punkcie odniesienia ciepłego okresu w Wielkiej Brytanii, kiedy kwitną ogrody i różne ogrody kwiatowe.

Королева Елизавета II, принц Филипп

Królowa Elżbieta II, książę Filip

Royals komunikują się z gośćmi przez długi czas.

Każdego roku około 30 000 osób jest zapraszanych na przyjęcia ogrodowe w Pałacu Buckingham. Aby porozumieć się z jak największą liczbą gości, specjalnie wyszkolona osoba przygotowuje harmonogram przemieszczania się monarchów w Parku Buckingham. Członkowie rodziny królewskiej sami oficjalnie biorą udział w wydarzeniu przez około 3 godziny, ale goście mogą przez cały dzień przebywać w ukwieconym ogrodzie.

Члены королевской семьи на садовой вечеринке

Royals na przyjęciu w ogrodzie

Королева лично общается с гостями

Królowa osobiście komunikuje się z gośćmi

Принц Филипп с гостями вечеринкиНа мероприятие приглашается порядка 30 000 гостей

Do udziału w wydarzeniu zaproszonych jest około 30 000 gości

W tym roku królowa Elżbieta II pojawiła się przed gośćmi imprezy w różowym zespole, który składał się z jasnego płaszcza i kapelusza z szerokim rondem. Kate Middleton również zachwyciła się swoim wizerunkiem. Księżna pojawiła się przed reporterami w niebieskiej satynowej marynarce o dopasowanej sylwetce i kapeluszu w tym samym kolorze. Jeśli chodzi o księżniczkę Annę, pokazała jasnobrązowy strój z haftem w kolorze kasztanowym. Zgodnie z oczekiwaniami składał się z sukni płaszcza i cienkiej sierści. Obraz został uzupełniony beżowym kapeluszem. Nawiasem mówiąc, czapki w tym wydarzeniu są integralną częścią wizerunku wszystkich zaproszonych pań.

Принц Уильям и Кейт Миддлтон

Książę William i Kate Middleton

Члены королевской семьи идут общаться с гостямиПринц Уильям общается с дамами на вечеринкеПринцесса Анна

Księżniczka Anna

Принцесса Беатрис с гостями

Księżniczka Beatrice z gośćmi

Czytaj także
  • Królewskie zabronione słownictwo
  • Książę Harry po raz pierwszy wspomniał w oficjalnym przemówieniu Megan Markle
  • Ważna rzecz w bagażu Windsoru. Będziesz zaskoczony!

Niespodziewana spowiedź Kate Middleton

Pomimo dość dużej liczby przedstawicieli rodziny królewskiej najwięcej uwagi na imprezie w ogrodzie wypłacono księżnej Cambridge. Jednak Kate nie zawstydziła tego faktu, co do zasady nie jest to zaskakujące, ponieważ Middleton co roku uczestniczy w takich wydarzeniach.

Кейт Миддлтон с гостями

Kate Middleton z gośćmi

Кейт мило беседует с приглашенными

Po zakończeniu imprezy jeden z gości zgodził się porozmawiać z prasą, ponieważ był w stanie uczestniczyć w rozmowie księżnej z innymi gośćmi wakacji, podczas których omawiano nadchodzące wesele Pippy Middleton. Okazuje się, że Kate bardzo martwi się świętowaniem, ponieważ jej dzieci, Prince George i księżniczka Charlotte, nie zagrają w tym wydarzeniu. Tak powiedział Middleton o tym:

"Nasza rodzina nie może się doczekać ślubu Pippy. Jednak bardzo martwię się, jak zachowają się Charlotte i George, gdy będą musieli nosić kwiaty, ponieważ na tym etapie będą oni główni. Nie można przewidzieć ich zachowania, ale mam nadzieję, że próby, które teraz przechodzimy, pomogą dzieciom w wypełnieniu tej odpowiedzialnej roli. "
Кейт Миддлтон с детьми — сыном Джорджем и дочерью Шарлоттой

Kate Middleton z dziećmi - syn George i córka Charlotte

Пиппа Миддлтон и ее жених Джеймс Мэтьюз

Pippa Middleton i jej narzeczony James Matthews