Epicki film "Szybcy i wściekli" jest lubiany przez wielu fanów filmów akcji, a hollywoodzki aktor Vin Diesel stał się ich idolem od wielu lat. Aby zadowolić fanów i zaciekawić ich fanów, gwiazda filmowa na swojej stronie Instagram opublikowała tydzień temu informację, że wkrótce opublikuje wideo z gry Fast & Furious 8 w Internecie, w którym zostanie schwytany wraz z Charlize Theron.

Film rozczarował fanów

Kilka dni później Vin Diesel dotrzymał słowa: na portalu społecznościowym pojawił się ciekawy film, który wywołał wiele niejednoznacznych wypowiedzi na temat aktora. Na samym początku filmu pojawia się Vin Diesel, który siedzi na podłodze i mówi, że fotografowanie 8 zdjęć "Szybcy i wściekli" trwa już ponad tydzień. "To niewiarygodne, w ciągu 14 dni, kiedy kręciłem, Charlize i ja nakręciliśmy wiele wspaniałych scen. Wcześniej tylko o tym marzyłem od 3 lat, ale w końcu została do nas zaproszona "- powiedział aktor. W tym momencie nogi podniosły się i stało się jasne, że te kończyny to nie Vin Diesel. Potem zaczyna się śmiech, a partner walca, którego twarz nie była widoczna za potężnym tułowiem aktora, krzyknął: "Tak, strzelam! W końcu w tym filmie! ".

To, na co Vin Diesel liczył, publikując taki wiec, nie jest jeszcze jasne, ale Internet po prostu wysadził fanów recenzjami filmu. Niektórzy napisali, że nie sprostał ich oczekiwaniom, inni, że takie wideo było głupie, a inni, którzy najmniej ze wszystkich, podziwiali niezwykłe poczucie humoru aktora.

Czytaj także
  • Charlize Theron udzielił interesującego wywiadu dla magazynu ELLE
  • 19 celebrytów, którzy biorą udział w śmierci ludzi
  • Charlize Theron w skórzanych spodenkach na Festiwalu Filmowym w San Francisco pokazał smukłe nogi

"Fast and Furious 8" - nie ostatni film

Na tym zdjęciu, oprócz Charlize Theron i Viny Diesel, fani zobaczą już ukochanych aktorów: Michelle Rodriguez, Dwayne Johnson, Elsa Pataki i Tyrese Gibson. Według niektórych źródeł, Brian O'Conner prawdopodobnie pojawi się w filmie, granym przez zmarłego Paula Walkera.

W ostatnim wywiadzie dla Vin Diesel powiedział "Fast and the Furious 8" - to nie jest ostatni obraz. Po nim pojawi się kolejne 9 i 10 części, których premiery zaplanowano odpowiednio na lata 2019 i 2021. Ale "Fast and Furious 8" ukaże się na ekranach kin w ciągu roku.

Вин Дизель опубликовал ролик с Шарлиз Терон Лица актрисы на видео не было видно Ролик разочаровал фанатов
Шарлиз уже играла в остросюжетных картинахАктерский состав «Форсажа»«Форсаж 8» появится на экранах в апреле 2017 года