Otwarcie festiwalu w Cannes i stroje gwiazd na czerwonym dywanie od dawna będą na ustach wszystkich. Przyszła kolej na 19-letnią młodą fashionistkę amerykańskiej aktorki El Fanning, której suknia była jak suknia ślubna bardziej wybitnej koleżanki Angeliny Jolie.

Elegancka bohaterka bajki

El Fanning, który niedawno został nowym wysłannikiem L'Oreal Paris, wspiął się po stromych schodach Palais des Festivals i Congress, gdzie odbyła się premiera dramatu "Ghosts of Ismael" w satynowym gorsecie z kolekcji Vivienne Westwood w kolorze jasnoróżowym.

19-летняя Эль Фаннинг на открытии Каннского кинофестиваля

19-letni El Fanning na otwarciu Festiwalu w Cannes

Актриса Эль Фаннинг на открытии Каннского кинофестиваля

Nawiasem mówiąc, wielu gwiezdnych gości z Cannes-2017 ubrało się w tym roku w jasną satynę, ale na przykład od seksownej Bella Hadid, wybierając sukienkę, El postawiła na kobiecość.

Włosy dziewczyny zostały zebrane w prosty zestaw, a makijaż z naciskiem na oczy podkreślił naturalne piękno i porcelanowy odcień skóry młodszej siostry aktorki Dakoty Fanning.

Элль Фаннинг на открытии Каннского кинофестиваляЭлль Фаннинг в КаннахНаряд Элль Фаннинг на открытии Каннского кинофестиваля

Zbyt wiele wspólnego

Krytycy mody poparli "spojrzenie" El, dodając jednocześnie, że jej strój nie może być nazwany niepowtarzalnym i niepowtarzalnym, ponieważ jest pod wieloma względami podobny do sukni ślubnej Angeliny Jolie przez Atelier Versace, kiedy poszła do ołtarza ze swoim już pięciominutowym mężem Bradem Pitt.

Анджелина Джоли с семьей в день свадьбы

Ślub Angeliny Jolie

Czytaj także
  • Angelina Jolie została przywieziona do szpitala z powodu niespodziewanego omdlenia
  • 15 udanych fotoksiążek: ile kosztowały najdroższe zdjęcia celebrytów?
  • 13 zatwardziałych oszustów wśród znanych osobistości

Toalety są podobne pod względem koloru i stylu, mają identyczne dno i długi pociąg, a co najważniejsze - pomalowany brzeg. Jedyną różnicą było to, że sukienka Jolie była pokryta rysunkami jej sześciorga dzieci, a Fanning na dole stroju miał abstrakcyjne wzory kwiatów i zegarów.

Платье Элль Фаннинг на открытии Каннского кинофестиваляСвадебное платье Анджелины ДжолиАнджелина Джоли и Элль Фаннинг на премьере

Angelina Jolie i Elle Fanning na premierze "Maleficenty"