51-letnia Salma Hayek pożegnała się z obrazem płonącej kobiety meksykańskiej o oliwkowej skórze, z szokiem niebiesko-czarnych włosów na głowie i stała się blondynką, tworząc wydłużony kwadrat. Aktorka pokazała swoją spektakularną transformację podczas Tygodnia Mody w Paryżu.

Kolejna "blondynka w prawie"

Innego dnia na Instagramie Salma Hayek miała serię ciekawych zdjęć, w których aktorka, ufając zespołowi doświadczonych fryzjerów-kolorystów, stopniowo zmienia się z brunetki w blondynkę. Mistrzowie rozjaśniły jej ciemne włosy i lekko zmieniły fryzurę. Ekspresyjny makijaż zakończył reinkarnację Salmy.

Сальма Хайек показала этапы своего превращения

Salma Hayek pokazała etapy swojej transformacji

Сальма Хайек  перекрасилась в блондинкуСальма Хайек стала блондинкойГлавная героиня кинофильма «Блондинка в законе» Эль Вудс

Główny bohater filmu "Legalna blondynka" El Woods

Kilka lat temu Hayek, który opowiada się za naturalnością we wszystkim, już eksperymentował z jasnym kolorem włosów i okresowo pojawiał się w białych perukach. Oczywiście, platynowe włosy zakochały się w Salme i zdecydowała się na nowe przeżycie.

Na nowym obrazie

W ubiegłą sobotę Salma Hayek, w towarzystwie swojego męża, miliardera Francois-Henri Pino, z którym była razem przez 11 lat, oraz redaktorka Vogue Anna Wintour wzięła udział w pokazie Altuzarra podczas Paris Fashion Week.

Сальма Хайек перед шоу Altuzarra в Париже

Salma Hayek przed pokazem Altuzarra w Paryżu

Сальма Хайек с Франсуа-Анри Пино и Анной Винтур

Salma Hayek z Francois-Henri Pino i Anną Wintour

Gwiazda Fredy wyglądała oszałamiająco w gorącym różowym szlafroku i szyfonowej białej koszuli z wiktoriańskim falbanką. Piękne, białe włosy Hayek, które rzadko zmieniają coś w jej wyglądzie, zostały wyprostowane. Na twarzy aktorki był nienaganny makijaż.

Сальма Хайек на Неделе моды в Париже

Salma hayek

Сальма Хайек днем ранее на мероприятии YSL на Неделе моды в Париже

Salma Hayek dzień wcześniej na imprezie YSL podczas Paris Fashion Week

Czytaj także
  • Salma Hayek skomentowała pojawienie się Barbie z twarzą Fridy Kahlo
  • Stylowa para gwiazd: Matthew McConaughey i Camilla Alves w Oscars 2018
  • Reese Witherspoon i Salma Hayek i ich córki stały się głównymi gwiazdami premiery filmu "The Breaking Time"

Dodajmy, że Salma, która jest dumna ze swoich uwodzicielskich form, rozważa obecność prawdziwego mężczyzny obok niej, co daje jej miłość i pobudza do dbania o siebie, jako przysięgę jej kwitnącego wyglądu.

Сальма Хайек с мужем

Salma Hayek i jej mąż