Kilka dni temu Internet "eksplodował" z negatywnych komentarzy fanów Jeremy'ego Meeksa, który uważany jest za najpiękniejszy współczesny model z kryminalną przeszłością. Stwierdzenia te wynikały z tego, że w Internecie dziennikarze opublikowali zdjęcia z wakacji w Turcji, Jeremy'ego i dziedziczki Chloe Green, ogromnej fortuny. Młodzi ludzie otwarcie flirtowali ze sobą i całowali się i to pomimo tego, że Mix jest żonaty i ma troje dzieci. Pewnego dnia, po raz pierwszy, można było uzyskać komentarze na ten temat od żony modelki Melissa i jego siostry.

Джереми Микс

Jeremy miks

Melissa i Jeremy świętowali wakacje w różnych miejscach

Dzień Niepodległości USA to święto, które wielu stara się świętować z rodziną i przyjaciółmi. Mix i jego żona nie byli wyjątkiem, jednak 4 lipca postanowili nie bawić się razem, ale każdy z siostrą. Dowodem tego są zdjęcia, które para opublikowała na swoich stronach na Instagramie. Jeremy udostępnił zdjęcie, w którym został schwytany przez dwóch chłopców: siostrzeńca i najstarszego syna. Jak się później okazało, zdjęcie to zostało zrobione w domu swojej siostry Michelle Curle, z którą Mix dobrze się bawi. Poniżej model mody napisał następujące słowa:

"Naprawdę kocham to święto. Idealne dla wszystkich! Gratulacje dla wszystkich w Dzień Niepodległości! "
Джереми Микс с сыном и племянником

Jeremy Mix z synem i siostrzeńcem

Jeśli chodzi o Melissę, ona i jej córka oraz najmłodszy syn spędzili Dzień Niepodległości Stanów Zjednoczonych z jej siostrą, jak donosi na Instagramie. Najciekawsze jest to, że dzień przed tym, jak paparazzi byli w stanie złapać żonę Miksa, kiedy opuściła pracę. Melissę zadano tylko jedno pytanie:

"Jaki związek ma ona z Jeremym?"

Oto jak dziewczyna odpowiedziała na niego:

"Nadal jestem żonaty. Nigdy więcej komentarzy!
Джереми Микс с женой

Jeremy Mix z żoną

Czytaj także
  • Żona Jeremy'ego Mixa emocjonalnie skomentowała jego romans z Chloe Green
  • Chloe Green poznała rodzinę "najpiękniejszego przestępcy": romans weselny?
  • Chloe Green przygotowuje się do zostania matką dzieci modelu Jeremy'ego Mixesa.

Curl skomentował powieść brata z Chloe.

Po tym, jak Melissa nie usłyszała niczego zrozumiałego w zdradzie swojego współmałżonka, reporterzy zaczęli atakować siostrę Miksę, Michelle. Udało jej się zadzwonić i porozmawiać o tym, czy widziała zdjęcia jej brata i Chloe Green. Oto słowa wypowiedziane przez Curla na ten temat:

"Tak, widziałem zdjęcia, ale to nie znaczy, że będę je komentować. Nie próbuję kontrolować prywatności Jeremy'ego i nie sądzę, że omawianie tego jest słuszne. To, co ma z Melissą lub innymi kobietami, to wyłącznie jego sprawa. Myślę, że wszystko wymyśli. "
Джереми с Хлоей Грин

Jeremy z Chloe Green

Страстные объятья Джереми и Хлои

Najciekawsze jest to, że ojciec Chloe Green stosuje tę strategię. W niedawnej rozmowie z reporterami, milioner Philip Green powiedział te słowa o romansie swojej córki z męskim modelem:

"Nie ingeruję w prywatność Chloe. A to oznacza, że ​​wszelkie komentarze na ten temat są bez znaczenia. "
Хлоя Грин с отцом

Chloe Green z ojcem